mesiac od styku

Príspevok v téme: mesiac od styku
andy555

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, že som si 27.8. robila tehotenský test. A ukázal iba jednu silne ružovú paličku. Bol to test lady max test comfort ktorý má výsledok ukázať do piatich minút. No a pri konci keď som ho tak nahla tak sa mi pod tým bielim zazdal taký úplne slaby pásik ale neriešila som to. No ale teraz sa bojím, že o čo mohlo ísť. Bola tam so mnou aj moja kamoška, ktorej keď som na druhý deň spomenula ten sivý pásik tak ona povedala že to tam nevidela. Tak by som chcela vedieť o čo išlo a či môžem byť teda tehotná? A ešte chcem vedieť či nevadí že test nebol robený z ranného moču, ale bol robený navečer. Že či mohol aj tak ukázať dobrý výsledok?

andy555

marlenka1444 a myslš že už si nemusím robit viac testov? lebo mne je totižto už 4 dni nevolno od žalúdka a neviem či je to zo stresu že som tehotná aleo som naozaj tehotná inak nemám žiadne príznaky okrem meškajúcej menštruácie

Marlenka1444

Ten jemný pásik tam vidno vždy ale to len preto že je to mokré iba tá silno ružová palička platí :) ja som si ho robila pred pol rokom a nemám ešte brucho :D tiež som tam mala tu paličku druhú slabo a na oboch

Marlenka1444

Ten jemný pásik tam vidno vždy ale to len preto že je to mokré iba tá silno ružová palička platí :) ja som si ho robila pred pol rokom a nemám ešte brucho :D tiež som tam mala tu paličku druhú slabo a na oboch

andy555

@N-ika
a myslíš že ten keď bude negatívny tak sa už nie je čoho obávať alebo tam ešte nejaké riziko je?