2 zeny

Príspevok v téme: 2 zeny
Obul

Uz dlho som bez vztahu. Dost mi to chyba, ale pracovne zalezitosti a ine starosti tento pocit vzdy nejak odsunuli na vedlajsiu kolaj. Ani neviem ako, a zrazu sa v mojom zivote vyskytli dve velmi mile, krasne a pohodove zeny. Zeny, po akych muz tuzi. Na jednu z nich som sa hned od zaciatku namotal. Problem ale je, ze je zadana. Dost ma to ubija, pretoze ju stretavam pravidelne a viem, ze je pre mna nedostupna. Mam ale pocit, ze jej nie som ani ja uplne lahostajny. Cela pre mna uz tak zlozita situacia sa skomlikovala este tym, ze ta druha/nezadana zena ma o mna zaujem. Ja neviem ako sa mam zachovat. Ako som uz spominal, tuzim dlho po vztahu, s tou druhou zenou by bol mozny, ale blokuje ma to co citim k tej prvej/zadanej. Co vy na to? Nejaky tip? :)

Obul

@nervusvagus - Ano, stretavam ich spolu. Ony sa poznaju, su to kolegyne. Ta zadana nie je vydata, ma vztah. Ten jej frajer ale studuje v zahranici. Maju vztah na dialku.

trubiroh

A este v zivote by som neveril zadanej zene ktora je vo vztahu a riesi druhych ja neviem hnusi sa mi to ked to robi pri nom bude to robit aj pri tebe ...alebo si hned po jednom vztahu najde druhy...pozeraj sa aj okolo seba a ne len na to co chces ty lebo sa rychlo popalis..nebodaj sa do nej fakt zamilujes a potom bude peklo..radim ti nikomu nenic vztah ak je niekto nestastny on sam si povie stop...a rozchod

trubiroh

Ak budes robit do zadanej zeny ukazes tej zadanej zene no po case si uvedomi co urobila..a ze to stebou nema zmysel...lebo to je nieco co sa robit nema po niekom ist kto ma vztah..ked sa zlomi pri jednom zlomi sa aj pri tebe...no dnesna doba...a inak ako si jej nieje lahostajny?? ty vies otom ze niektore zeny su take ze sa chcu bavit ale nehladaju nic take? mozu povedat hocico ale urcite k tebe nic neciti ale toho skym ma vztah predpokladam niektorym sa moze zdat ako velmi po tebe ide ale nemusi to tak byt...

megamozog

mna napadla este tato piesen ktora sedi na tvoju situaciu. Tak nech sa dobre pocuva a este lepsie rozhoduje pre jednu z nich :-D
www.youtube.com

nervusvagus

Slobodienka ale vsak ked budes mojou slobodienkou len tu na fore tak ti nemusim svoju tvar ukazovat..
Ci ty si to ako predstavovala ze nieco viac? :D Joj zlata si ale otom inokedy okej? ;)
Idem spat zlato tak dobru aj tebe ;*

nervusvagus

No slobodna by si sa cudovala kolko ludi takto umelu drzi vztah len aby neboli osameli pred inymi. Drzia si vztah ktory uz vlasntna ani vztah nieje. Oni to vedia ale bud nechcu zo zvyku alebo sa boja to vyslovit nahlas ze je koniec. A vies Slobodienka moja kolko takto nefunkcnych a umelo udrziavanych manzelstiev existuje?
A ja som mu pisal najme to ze ak ho baba silno pritahuje tak nech ju skusi nalomit na svoju stranu ved mozno s nim by bola napokon stastnejsia ktovie. Mozno sa nalomit neda ale za pokus to stoji ;)