Pomozte mi niekto so zmenou

Príspevok v téme: Pomozte mi niekto so zmenou
Patinka

Takze napisem tu hlavnu vec, chcem sa zmenit, nie výzorom ale spravanim,povajou alebo tak nejak.
Idem na strednu skoku, daleko, kde ma poznat nebude nikto a tak chcem zacat odznova :)

Cele prazdniny som presedela doma, hoci ma vonku volali ja som nechcela ist ( mam ine spravanie,priority, rodicov ako oni..)
Neviem sa zabavat a to mi vadi

Takze ako 1. Sa chcem naucit **zabavat** a **uvolnit**

Dnes som si uvedomila ze som vlastne polovicna bulimicka, to tu velmi zatahovat nechcem ale moj problem je ze sa neviem akceptovat v tom aka som (nikdy neschudnem aj ked sa snazim najviac ako sa da ( na 110% percent o zdravom zivot. style viem takmer vsetko))

Takze ako 2. Sa chcem naucit byt **spokojna sama so sebou**
Chcem byt viacmenej **sebavedoma**, ak taka budem, budem vediet **komunikovat**, chcem byt sama sebou

Mam zopar komplexov, ale s tym sa dokazem smierit ak budem zmierena s tym aka som.. Potrebujem vaznu pomoc, nejde tu o nieco male ale nieco velke v co verim ze mi zmeni zivot, mam sancu a vobec ju nechcem premarnit..

Velmi prosim, nach sa najde niekto kto by mi mohol pomoct.. Verim a dufam.. :)
To ako zijem nieje zitie, ale len prezivanie zo dna na den, vela krat som mala myslienky o samovrazde, a dost casto..

Patinka

DandaD dakujem, kludne mi napis :) viac ludi, tak skor to zaberie :) SomVam vsetkym velmi vdacna, ani neviete ako