Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztahy.. bojim sa, ze povolim v škole

Príspevok v téme: Vztahy.. bojim sa, ze povolim v škole
jacka

Ahojte, potrebujem radu. Jeden chlapec sa ma pýtal či chcem s ním chodit. Ja som mu hneď neodpovedala, zostala som trochu v šoku. Ja nieže by som s ním nechcela chodiť..chcela by som a ak k nemu niečo cítim, ale problém JE v tom, že mám 16, idem do 2.ročníka na gympli..je tam veľa učenia a ja sa bojím že nebudem may na neho čas alebo sa pohorším v učení ..a ďalšia vec, moji rodičia a tým nesúhlasia..ja viem, že keď mu poviem NIE vtedy všetko padne ale to nechcem ..prosím poraďte mi

Filip TT

Jacka, nikto na tomto fore ta nema tak rad, neciti za teba taku zodpovednost a nestara sa o Teba tak ako rodicia. Skus to s rodicami otvorene prebrat, povedat im co citis, vypocut si ich argumenty a skuste dohodnut nejaky kompromis. Aj Tvoji rodicia boli raz mladi...

servus

Mile dievča, ak k nemu niečo cítiš a máš fakt rada nevahaj.a choď do toho... Láska ma aj prekážky a to učenie je jedna z nich. Ak je rozumny tak určite pochopí že si na ťažkej škole a učiť sa musíš, ale pravdou je že si nanho urcite najdeš čas

Ja by som to.bral ako motiváciu, ak sa chce všetko sa dá...

Rodičia, rodičia chcejú abu si sa v prvom.rade učila, ale v láske ti braniť nemôžu, ty predsa nemôžem zato že si sa doňho zalubila a on do teba, to nie si v najkrajšom období života vyskušaj to...
A teda skúste sa stretavať tajne ako pubertiaci, niekam tam kde je malo ludí, veď po pravde vystačite si sami dvaja zalubenci.. :-)
Držim ti palce odvahu a neboj sa... :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztahy.. bojim sa, ze povolim v škole - Fórum - ZDRAVIE.sk