Samonasieraci typ

Príspevok v téme: Samonasieraci typ
Povaha

Cez letné prázdniny som bol pozrieť starých rodičov.Jedného rána som počul obrovský buchot v kuchyni.Hneď som "zletel"dole a opýtal som sa, že čo sa deje?

Moja starká mala v rukách uhorkový šalát a poprosila starkého aby posunul uhorku aby sa mohol šalát zmestiť do chladničky.Reakcia starkého bola:uhorku namiesto toho aby posunul o 2cm tak vytiahol uhorku a následne tresol do chladničky.Hneď potom prišla na rad druha vlna záchvatu zúrivosti (starkého):kopania do chladničky,hádka,vulgarizmy... .

Neviem,čo si o tom pomyslíte Vy?! Ale podľa mňa to bola veľmi neprimeraná reakcia na pekné nedeľne ráno.

*agresivita nebola spôsobená alkoholom ani liekmi tak čo to teda môže byť???

adka....

Ako keby citam o mojich rodicoch.U nas napr .mama navari ,vola otca jest ,otec drzo nie som hladny.V noci vstane a sadne pred chladnicku avvtedy sa krmi,ked mu hovorime preco to robi ,ze mu v noci viac chuti.To aj u nas je tak povadia sa na kazdej hovadine ,ale co uz mozno ze ani mi nebudeme inaksi.

fhuf

Presne ako pise diagnozo. Viem o com hovorim. Vidim to na mojej babke a dedovi. Hlavne babke to riadne je*e. Koli kazdej prkotine vrieska na deda. Napr. ze jej zabudol doniest z pivnice uhorky.
Ten je uz aj hluchy a castokrat ani nevie co robi.