Vekovy rozdiel - priatel mladsi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel - priatel mladsi
elenitsa

Ahojte,

chcem sa spytat na vas nazor... vzdy som mala vztahy s muzmi o niekolko rokov (5-8) starsimi... tento krat som vo vztahu s muzom o 2 roky mladsim a sme spolu velmi stastni. Je vyzrely, ma uzasny charakter a naplna ma tak ako nijaky iny predtym..Nikdy v zivote ma nenapadlo zeby som mohla byt vo vztahu ani s muzom v mojom veku nieto este s mladsim. Ja mam 33 on 31. Samozrejme obaja chceme rodinu aj ked este konkretne plany nerozoberame. Nebavi ho tahat sa po baroch a ani mna nie..obcas si niekam zajdeme ale skor do kina, na veceru al. do divadla. On sa zo mna smeje ze sa tym zaoberam akoby som bola starsia o 20 rokov a ze dva roky nie je vobec nic. Mame vela spolocneho. Moja otazka znie, ma to perspektivu kedz je vekovo mladsi? Nechcem aby to vyznelo ze nemam sebavedomie, prave naopak. Len aby sme sa vyhli roznym spekulaciam o vyzore, tak priatel je normalny sportovy typ nie nejaky vystredny krasavec a vyzera starsie na svoj vek (tipuju mu 33-35) a mna vsetci povazuju za vysoko atraktivnu, s vysportovanou postavou, kedysi som sa venovala aj modeling - (hovorim to tu iba preto aby som nebola povazovana za zenu ktora v 50tke bude vyzerat o 30 rokov stasia, prave naopak. Mne tipuju okolo 28)Prosim poradte, musim na to stale mysliet a mam obavy. Nechcem ho stratit, skor nejako prekonat tento nas vekovy rozdiel. Co radite?

takyjeden

mladsie zabky by mohol ocumovat nech by si mala hocikolko, dolezite je, aby si ho po case nezacala poucovat ako maleho, ale aby si ho stale brala ako autoritu, to by bol ten skutocny problem.

Muz totiz potrebuje od zeny OCENENIE ako rastlina vodu.

šiširyby

pre mňa je to vymyslená téma, pretože sa v nej nerieši reálny a opodstatnený problém, čiže nie je, čo riešiť.

elenitsa

Baby fakt ja sa uz citim blba ze s tym kazdeho otravujem, teda moje kamosky :-))) musim na to nejako prestat mysliet..nemyslim si ze hladam vsade problem, len proste asi len potrebujem uistit ze existuju taketo pary ktore su stastne. Taktiez myslim na to, ze starsich som uz mala a nebola som stastna a teraz som tak to je to podstatne. Inak pisat do fora ohladom vymyslenej temy nevidim v tom ziadnu logiku. Ja som tu neprisla stratit cas, mam co robit ale najst radu. A naozaj vsetkym dakujem... co ma byt bude, len proste dnes ma jeden kolega takto krasne "potesil" ze mlady bude ocumovat o par rokov mladsie zabky a pokazil mi den :-(

šiširyby

takyjeden,

"Len sa proste bojim aby som o 20 rokov nevyzerala pri nom ako jeho mama :-(((( "

toto je naozaj prehnané, musíš uznať.

takyjeden

elenitsa nič si z toho nerob, na tomto fóre je taký zvyk písať do diskusií, že téma je fake. Na tomto fóre je to proste tak....

Moja švagriná má priateľa o 6 rokov mladšieho už niekoľko rokov a sú v pohode.

šiširyby

tak potom si príklad človeka, ktorý hľadá problém tam, kde nie je. nemáš dôvod to riešiť, veď aj on sám sa na tom zasmial. a nie si jediná, mám taký fungujúci vzťah v rodine a idú príkladom bez ohľadu na vek. tiež 2 roky medzi nimi.

elenitsa

Preco by to malo byt vymyslene? Proste lepsie by som sa citila ak by bol o takych 5 rokov starsi odo mna.. viem dva roky su dva roky..Ale ide o to ze som nikdy nechodila ani s chalanmi v mojom veku. Asi to bude iba v psychike..pytam sa ako sa cez to preniest??? Pomahaju mi vase nazory ze tie dva roky nie su nic.. a taktiez ako adaaaa pisala ze ona ma muza o mnoho mladsieho. Proste nie som na to zvyknuta, nechcem nikoho unovovat len proste potrebujem radu aby som sa citila lepsie a istejsie.

šiširyby

tebe preskočilo? toto nemôžeš myslieť vážne. buď to je vymyslená téma opäť ako každá druhá, alebo sú ľudia padnutí na hlavu.