Vekovy rozdiel - priatel mladsi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel - priatel mladsi
elenitsa

Ahojte,

chcem sa spytat na vas nazor... vzdy som mala vztahy s muzmi o niekolko rokov (5-8) starsimi... tento krat som vo vztahu s muzom o 2 roky mladsim a sme spolu velmi stastni. Je vyzrely, ma uzasny charakter a naplna ma tak ako nijaky iny predtym..Nikdy v zivote ma nenapadlo zeby som mohla byt vo vztahu ani s muzom v mojom veku nieto este s mladsim. Ja mam 33 on 31. Samozrejme obaja chceme rodinu aj ked este konkretne plany nerozoberame. Nebavi ho tahat sa po baroch a ani mna nie..obcas si niekam zajdeme ale skor do kina, na veceru al. do divadla. On sa zo mna smeje ze sa tym zaoberam akoby som bola starsia o 20 rokov a ze dva roky nie je vobec nic. Mame vela spolocneho. Moja otazka znie, ma to perspektivu kedz je vekovo mladsi? Nechcem aby to vyznelo ze nemam sebavedomie, prave naopak. Len aby sme sa vyhli roznym spekulaciam o vyzore, tak priatel je normalny sportovy typ nie nejaky vystredny krasavec a vyzera starsie na svoj vek (tipuju mu 33-35) a mna vsetci povazuju za vysoko atraktivnu, s vysportovanou postavou, kedysi som sa venovala aj modeling - (hovorim to tu iba preto aby som nebola povazovana za zenu ktora v 50tke bude vyzerat o 30 rokov stasia, prave naopak. Mne tipuju okolo 28)Prosim poradte, musim na to stale mysliet a mam obavy. Nechcem ho stratit, skor nejako prekonat tento nas vekovy rozdiel. Co radite?

elenitsa

Asi mam z toho strach vacsi ako by som mala byt, proste odmietala som ho dost dlho prave kvoli jeho veku. Ale doteraz mi naozaj dokazal ze je zrely oproti mojmu byvalemu kt. mal 40 obrovsky rozdiel, ani raz sme sa nepohadali. Ak mame problem riesime kludne rozhovorom naozaj vsetko je super. Len sa proste bojim aby som o 20 rokov nevyzerala pri nom ako jeho mama :-(((( Adaaaa ty to ako zvladas? Inac obdivujem Ta... kolko mate obaja rokov???

elenitsa

Jasne dievcata mate pravdu, neviem ako budeme obaja vyzerat o desat rokov ani ako a co bude, dala som to iba ako pomoc pre vas aby ste to vedeli lepsie pochopit. Ide o to ze mam obavy aby sa neobzeral za mladsimi o tych 15-20 rokov.. viete aki su muzi v tomto veku.. Aj ked konkretny muz je seriozny a teraz to nerobi..teda zatial..Nemam obavy o dnesok ale o buducnost. Vas by to netrapilo co bude neskor???

adaaaaaaaa

2 roky je nic. Ja mam partnera o 9 rokov mladsieho, cakame spolu mimino a je to v pohode. Ja vyzeram mladsie, takze to na nas nieje vobec vidiet. Vek je len cislo, niekedy mladsi chalan je rozumnejsi ako starsi. Vlastna skusenost.

vebe

Dva roky nie je velky rozdiel. Mam pocit ze to prilis cele riesis a co ma este viac udivuje, ze sa viac zaoberas tym ako to navonk vyzera nez aky to je noazaj vztah. To su take hluposti, ze mne tipuju na tolko jemu tipuju na hentolko. Kazdy navonok starne svojim tempom, nikto sam nevie o sebe povedat ako bude vyzerat za 10 rokov, su ludia co vyzeraju stale mlado a potom ich stretnes o rok neskor a ich zrazu nepoznas, co tak zostarli. Ale to su vsetko veci povrchne, navonok, co tam potom ako to vyzera, podstatny je vztah ako taky. Co ti pomoze ze budes vyzerat stale na 30, ked ti nebude fungovat vztah a nebudete si v podstatnych veciach rozumiet. Radsej vyzerat na 40, ale v dobrom fungujucom vztahu