Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyber skoly - poradite vysokoskolaci?

Príspevok v téme: Vyber skoly - poradite vysokoskolaci?
Melvi

Zdravim, mam uz par rocnu dilemu... stale rozmyslam o vysokej skole ale nikdy sa mi nepodarilo do ziadnej dostat. Kazdy rok to skusam vzdy iny obor a nič. Mam tam uz vela penazi a rokov mam uz 25... Da sa aj po 26 chodit na vysoku dennu formu a bez studijnych poplatkov? Lebo som pocula ze bezplatne (na vela miestach) je do 26 lebo dovtedy si povazovany za studenta. Teraz zase skusim ale aj keby som si vybrala odbor s ktorym by som sa vedela niekde zamestnat nedari sa mi na tu skolu dostat,kedze vela z nich je bez prijimaciek na zaklade nejakych bodovacich systemov ale tam uz nemozem dat prihlasku kedze body by som mala rovnako nizke, ved maturitu a vysvedcenia uz nezmenim predsa... takze na tie uz mozem zabudnut. Tak mi zostavaju len tie kde su prijimacky :-/ No musim kukat dopredu a najst si nieco s cim sa aj zamestnam nie? Tu je moja otazka... kazdí mi hovorí ze je jedno co studujem ale nech mam diplom aspon. Ale ked budem studovat hocico a fakt to aj vystudujem zase budem na zaciatku ze kam mam stym diplomom ist, nikam ma nezoberu a zase budem v kruhu a vysoka mi bude nanic nie? Prosim poradite? Ako zmyslate vy?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyber skoly - poradite vysokoskolaci? - Fórum - ZDRAVIE.sk