..STARA LASKA NEHRDZAVIE....

Príspevok v téme: ..STARA LASKA NEHRDZAVIE....
vanilka2211

Ahojte.Neviem ci mi tu bude vediet niekto poradit co robit ale skusim to.mam priatela a chodime spolu vyse roka.pred tymto vztahom som velmi chcela jedneho chlapa,no on si ma vobec nevsimal.Akoby som neexistovala.velmi som sa preto trapila a prave tento terajsi mi na nho pomohol zabudnut.teraz sa vsak stala vec ktoru som vobec necakala.velmi ma to zaskocilo a neviem co robit.S dotycnym,ktoreho som tak velmi chcela sa posledny tyzden stretavam cez vikendy v bare(ked si vyrazime s kamoskami)Najprv to boli len pohlady,neskor si prisadol,dlho sme sa rozpravali a vcera sa mi priznal ze sa mu velmi pacim,ze ma chce.Som z toho zmatena a vobec neviem co robit.Opat vo mne prebudil ten stary cit,na ktory som uz zabudla.Velmi ma pritahuje a nemozem na nho prestat mysliet.na druhej strane vsak viem ze velmi tym ublizim terajsiemu partnerovi,ktory ma velmi miluje ale ja si nedokazem pomoct.Som nevyzreta osobnost?Je to len chvilkove poblaznenie?Zazili ste niektora nieco podobne.ak ano napiste ako to vyriesit.

hu

no ja som uz nieco podobne zazil, mozno by si to mala nechat nech sa to "vyvrbi" samo, teda kludne s nim travit trosku casu, a sama prides na to, ci je to len nejake poblaznenie, a ci to ma sancu i do buducna, alebo ti stoji i chvylkove "zavahanie" za to. Daj tomu cas, nikde sa nenahli. Ja som mal babenku kt. som velmi lubil, ale rozisli sme sa..raz za pol roka sme sa nahodne stretli a vzdy to bolo na hrane, avsak poslednych 2x som zistil, ze to nie je to prave orechove, a aj stra laska moze zhrdzaviet..cize, zisti ci by mohol byt spriaznenou dusou a ak ano tak potom niet co dodat..good luck,lucky luke!