Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som maturant, dokedy sa mam ist hlasit na soc.a zdrav. poistovnu?

Príspevok v téme: Som maturant, dokedy sa mam ist hlasit na soc.a zdrav. poistovnu?
Čevník

Ahoj,som maturant,zamturoval som v máji. Teraz od septembra aknemam pracu sa musim ist hlasit sa socialnu a zdravotnu poistovnu,neviete mi niekto poradit že ci musim ist hend zajtra,kedze dnes je 1.9 a sviatok,alebo možem ist napr.aj štvrtok alebo piatok ? či ked podjem neskor už budem doplacat za tieto dni co som tam nebol? dakujem za radu,nemam nikoho,takze sa neviem ani s nikym o tom poradit.

N-ika

Doklady nutné k evidencii po ukončení strednej školy:

-platný občiansky preukaz
-vypísaná "Žiadosť o zaradenie do evidencie UoZ"
-potvrdenie o štúdiu na strednej škole (od- do, študijný odbor, počet škôl na ktoré si dal prihlášku)
-fotokópiu výučného listu alebo maturitného vysvedčenia
-doklad o neprijatí na ďalšie štúdium, resp. o prijatí na externé štúdium

Žiadosť o zaradenie si vytlač doma a vypíš, ušetríš si veľa času a nervov keď to budeš musieť vypisovať tam.

www.upsvar.sk

N-ika

Povinnost evidovat sa na UPSVaR je do 7 kalendarnych dni vratane. Takze do 7. septembra, najneskor v pondelok. Odporucam v piatok, zisti si vopred uradne hodiny.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som maturant, dokedy sa mam ist hlasit na soc.a zdrav. poistovnu? - Fórum - ZDRAVIE.sk