Odlisny sexualny apetit

Príspevok v téme: Odlisny sexualny apetit
sususu

Dost ma niekedy vytaca ked sme spolu s priatelom a nemilujeme sa jeden den..pripada mi to divne... moj byvaly vztah bol velmi vasnivy, niekedy sme ani zo spalne nevychadzali a teraz je to take kludnejsie, jasne ze som v nom nasla hodnoty ktore byvalemu chybali ale niekedy sa citim akoby ma nechcel ak sa so mnou jeden den nemiluje..je to v poriadku??? Preco sa chcem milovat kazdy den? Teda staci mi na to iba pomysliet a hned mam chut. Stale to tak bolo a v kazdom vztahu. Ked pocuvam niektorych znamych ze sa neny vyhovaraju na bolesti hlavy to sa mi v zivote nestalo. Aj v chorobe s teplotami..stacilo ked sa ma dotkol a uz to slo :-) Teraz sa obcas nie casto ale stava sa to ze je unaveny a nemilujeme sa a mna to uz stresuje ze ma nechce tak velmi ako by som chcela. A taktiez ja to chcem a potom som nahnevana ze nic nie je..aj ked jasne ze nestazujem sa ale vo vnutri to vo mne "vrie". Viem ze nie kazdy den je "nedela" a mame ine veci na praci ale radsej rychlovka kazdy den ako dlhe nudne raz za cas. Ako ukludnit ten moj sexualny drive???

Slobodna

dalsi nazyvat veci pravymi menami nie je urazanie. Urazky = nadavky.
A mne je uplne jedno, aku mas ty o mne mienku. Nechci vediet, aku mam ja o tebe :)
Moireal a spring pekny nazor.

dalsi

Slobodna Dnes 14:42 - neurazaj tu ludi. Myslel som, ze je to pod tvoju uroven, ale zrejme som mal o tebe vyssiu mienku, nez je skutocnost.

Moireal

Inak, je dokazane ze chut na sex u chlapov je najsilnejsia prave vtedy,ked ten sex tak moc mat nemozu a to tak v 13tich, potom to naozaj klesa. Sexom si tak trochu ludia doplnaju, co im chyba duchovne, inklinuju velmi k sexu, ked nemaju dostatok inych veci, co by ich naplnali.

Dalsi, uz bolo len otazkou casu, aby si sa ozval. Ved sa dajte dokopy a bude po probleme. Ocividne mate velmi podobnu chut. A vraviet o tom, co je a co nieje v sexe normalne, je u kazdeho individualne. Podstatne je zladit sa s partnerom a ked to kriva, tak asi iba rozchod.

Naozaj nechapem, odkedy casto znamena aj dobre. Ide hlavne o cas a povinnosti,ktore dvojica ma. Ved preco maju najchudobnejsie staty najviac deti? Lebo maju kopec casu a nerobia nic ine,len plodia deti. :)

spring

Na to ze mas 30 rokov tu pises ako male decko.. Keby si mala 19 a nevedela si co dalej,tak ok, nedozreta este, nevie ovladat svoje pudy..
Vela moznosti nemas.. Bud toleruj to kolko staci tvojmu partnerovi. Alebo si najdi ineho.. Ja som tiez v cca v tvojom veku a tiez ma parter mensi apetit, ale pre mna su vo vztahu a zivote ine veci dolezitejsie.. Nerobim z toho dramu..
.. Tiez mi to pride, ze mas v hlave problem a bojis sa, ze ked nebudes vzdy ziadostiva a pripravena na sex, tak sa na teba chlap vyserie.. Skus priatelovi ukazat tvoje skutocne kvality, tvoj charakter a nieco za co si ta bude vazit narozdiel od tohto tu.. Ako chlap by som sa urcite nechcela - by som sa obavala, ze ked ta neobrobim, tak roztiahnes komukolvek..

Jasmine24

nechápem inak prečo tu niekto útočí ked ma niekto väčší sexualny apetit. ved nepodvádza ani nič podobné. Ja som ziež počula že sa mám viac fyzicky unaviť, no aj tak chuť je nápodobne stále, a nejaká pomôcka nenahradí zdravé mužské telo a dušu zaroveň.
Sususu - to bude asi fakt našim vekom :)

dalsi

sususu Včera 16:58

vitaj v klube. Mam to podobne, ako ty. Snad len, ze zene sa chce tak kazdy treti den, ale uz skor to taha raz za tyzden, ci dlhsie.

Myslim, ze mas uplne OK sexualitu.

U mna je tiez chut na sex casta. Ale nemam ju fyzickej potreby, tak casto, ako dusevnej.

Neni pravda, ze muz nevladze, ked je starsi. Milovanie neni iba o sexe a o ukojeni sa, urobeni sa. Ked toho druheho milujes, prejavuje sa to aj fyzicky.

Muz sa nemusi urobit a moze mat chut na sex. Tym, ze sa neurobi, sa postupne jeho chut este zvysuje.

Napr. u mna je apetit, zeby som nebol proti, keby zena chcela aj 3-5x denne. Len nie vzdy je na to cas. Hlavne, ak ma clovek na krku domacnost, pracu, deti - tak moze byt problemom unava, ako najst vobec chvilku casu.

Ale myslim, ze mas uplne zdravy apetit. Chore a nezdrave je praveze to, ked sa ludom nechce.

Ved uz sama priroda to vyriesila tak, ze jedinec, ktory neni schopny rozmnozovania, postupne degraduje az zomiera, pretoze je nepotrebny. Do tela uz nie su vyplavovane hormony, ktore udrzuju vitalitu, lepsi zdravotny stav. Vidno to pekne v zvieracej risi, ze vela zvierat, chrobakov - atd, len co prestanu plnit rozmnozovaciu funkciu, umieraju. Clovek tiez, len mu to trva dlhsie.

Ak to robite kazdy druhy den, ci 5x do tyzdna, tak mozes byt rada, to mate celkom vysoku frekvenciu sexu.

Tiez mam taky pech so zenou, ze sa jej nechce. Stale dufam v napravu, ale nedari sa. A ono je to s klesajucim mnozstvom milovanie len horsie a horsie. Totiz, ked je clovek sam, tak nema take chute, ako ked ho partnerka/partner drazi uz len svojou pritomnostou. Je to ako ked hladnemu ukazuju jedlo a nemoze sa nejest.

veríček

ja len toľko, že v ženských časopisoch píšu, že človek s vyšším apetítom sa má prispôsobiť tomu s nižším, ak potrebuješ každodenný ventil, choď do toho sama, ak ti to skutočne vadí, to chce rozhovor..
možno to priateľ necíti na každý deň, nemá to nič spoločné s tým, že by si nebola atraktívna pre neho, a pod.

sú to aj stresy, práca, proste niekto uprednostňuje kvalitu nad kvantitou

suma sumárum: riešila by som to rozhovorom, autoerotikou, ak by nepomáhalo a cítila by si sa nešťastná, nájdením nového partnera, ja keď, také veci sa zistia časom, človek nevyletí na toho druhého hneď v úvode, ako často...lebo keby aj, s každým partnerom je to inak

Slobodna

Dostala si tu kopec rad, ake este chces ?
Sexuolog, psycholog, psychiater, hak, zmena partnera, robertko ...
Co este chces mi vysvetli ?

Vsetci ludia, ktori ti tu napisali a mali a maju realny vztah, proste vedia, ze kazdy den to nejde.

Tak kto je tu smiesny ?
Ak mas podla teba realny problem, chces ho riesit, trapi ta, tak chod za jednym zo spominanych odbornikov a nie na forum, preboha.
A este nieco, ty sama nevies, ci si bola vydata a kolko mas rokov :)
Ano som natolko inteligentna, ze proste vidim, ze si vymyslas. A jedine to ta stve.
Uz si davno mohla byt aspon objednana k nejakemu odbornikovi a riesit problem tam.

sususu

Je velmi smutne ze sa povazujes za tak inteligentnu ze lepsie to vies lepsie ako ja. Mozem sa iba smiat. Toto je moj realny problem. Si naozaj smiesna. Ak je tu niekto kto normalne uvazuje budem rada za vsetky nazory K TEME.