Chcem byť iný, chcem byť svina

Príspevok v téme: Chcem byť iný, chcem byť svina
Northlane

Prajem pekný deň všetkým čítačom,ľuďom dobrej vôle a aj neposlušným zvieratkám .)

Nerád sa budem vypisovať do podrobností lebo stalo sa to a ja to nezmením, nemôžem to zmeniť, nemôžem byť sebec, čo bude hladieť na svoje štastie a potreby a po 3 rokoch a polročnej pauze prichádzam o všetko a to mám 21 rokov...nevadí ako sa vraví človek nemôže vedieť, čo chce v živote keď nevyskúša viacej iných a tak to asi malo byť...:(

Ja len sa chcem spýtať, prečo nemôžem byť ako iný? Že chodiť s každou, mať s ňou sex aby som nemal výčitky a potom jej povedať iba som si chcel užiť aj keď je pravda, že som si to strážil pre nu a nelutujem to...mal som iba 1 ženu v posteli a pár som ich odmietol aj keď môj výzor je aký je...kedže som pre viacerích ľudí taký iný taký strapatý "šašo" pokreslený ale nájdu sa aj taký, ktorím môj výzor vyhovuje haha... ale nebaví ma byť už tak citovo založený, spravil som strašne veľa vecí...kvôli nej obetoval kamarátov, dosť som vecí inač spravil ale priznám sa, že to neľutujem lebo ten čas s ňou stál zato a aj ona kvôli mne spravila veľa vecí....

ja by som asi chcel len recept ako sa zmeniť pretože v tejto dobe si dovolím povedať čo som počul od osôb, že taký chlapy už nejdu, už idú drsnáci a ja tam nepatrím, moc som starostlivý, pozorný a to neni dobré....ono to potom bolí, srdce puká keď vidíte kadejaké veci a poviete si, že ooch aj ja by som chcel byť taký ale potom si poviete, nie! vyhovuje mi to tak ako to je....som tak zo sebou spokojný len teraz stojím pred križovatkou a neviem, čo dalej viem, že to ešte dlho bude pri srdci bolestivé ale ak si vyberem cestú naľavo,či napravo tak či tak na každej ma čaká niečo pekne, niečo menej pekné a všetko je to o sile mysle, všetko sa dá ale treba v to veriť a chcieť a to mi v tomto momente vôbec ale vôbec nejde....veď ja už ani písať neviem, píšem ako nejaký mongol a utápanie v alkohole ako niektorí 15r na námestí a keď sa ich spýtam prećo si pil? no aby som zabudol a v tom my v hlave prebehne toľko myšlienok, že sakra načo chceš zabudnúť? na to, že si sa musel ako hňup učiť tabuľku chemických prvkov, ktoré ti budú tak na dve veci ak sa tomu nechceš neskôr venovať?! ale to je jedno...

rozmýšlam, že koľko tu môže človek maximálne napísať, keď sa chce rozpísať a píše,píše,píše a ešte raz píše, či na nejaký limit nenatrafí alebo či by mu to tu aj knihu dovolilo napísať...mám chuť to vyskúšať ale musím ísť do obchúdku tak to len tu postnem a neviem ani prečo to píšem ale asi preto, že sa nemám komu zdôveriť kedže som taký skôr tvor, ktorí nemá rád veľké otvorené spoločenstvá ale viacej sa rad zdržiava v malej skupinke ľudí asi proste len neviem no, nechápem ale tak užite si krásny deň :)

verca-82

ahoj, ja si myslím, že natrafíš raz na dobré dievča len to proste nie je teraz také aké by si chcel. Sviňou nebuď k čomu je to dobré ? Zvykneš si a potom možno niekomu ublížiš koho budeš mať rád. Môžem ti len poradiť toľko, že nerob iným to, čo iný urobili tebe alebo to čo by si nechel, aby ti niekto spravil :)

Northlane

ja myslím, že teraz sú také horúčavy, že na zemi je peklo a každá svina sa topí...topí ale vo svojom pote už .)

ale milé odteba, že si sa ozval/a no ak môžem tak ti len chcem povedať, že pracovať,pracujem a teraz si "užívam" dovolenku takže makať, makám a glupociny? tie píšem stále, to som ja taký, že proste po tvojom "glupocina sem,glupocina tam" :)

no nič idem robiť dačo zmysluplné a to čitať knižku keď už mám ten čas :)