Na plazi hore bez

Príspevok v téme: Na plazi hore bez
Enny87

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, baby, ci sa hanbite na plazi opalovat hore bez, alebo nie? A ked sa aj hanbite, ci to prekonate ten ostych a ste hore bez aj tak? Pytam sa preto, lebo som sa vratila iba vcera z dovolenky v Taliansku. Plaze boli maximalne prehustene ako sa len dalo a hadam kazda druha zena tam bola hore bez. Ci uz sa opalovali, alebo prechadzali po plazi, alebo vo vode hrali bedminton. Vsimla som si, ze najma Nemky s tym nemali absolutne ziadny problem. Ja som to teda skusila tiez a takmer som umrela od strachu ked som hore bez vchadzala od konca plaze do mora. Mala som cele plavky a teda som si ich iba zvliekla po pas. Iba som chcela vediet aky to bude pocit... co si o tom myslite vy??

Snubenica02

Co je sakra na prsiach neslusne? Preco sa zeny zdrahaju obnazit si ich na plazi, pokial chcu byt naozaj pekne opalene? Nech pokojne idu aj dole bez, teda pokial nepreferuju tmavu dzunglu, ale, koniec koncov, keby aj, je to ich volba, a preco ich sudit? Zi a nechaj zit.
Na priehrade nedaleko od nas sa pravidelne akysi muz opaluje nahy, a sice nanho neziram pat minut, pretoze som po a) naheho cloveka uz sem-tam videla; po b) rozumiem, ze ked sa tam tak vyhodi, asi mu divne pohlady nebudu zvlastne, ale netreba z toho robit dramu. Doslova. Divadelne vystupenie.
V pripade zien mi to ako zene nepripada cudne uz vobec, hoci sama by som to z istych dovodov neurobila. Ked sa tak nebudeme premavat bezne po ulici, tak co? Obcas si v horucom lete nahodim sportovy top a sem-tam si vsimnem, ze mi cezen trcia bradavky, ale mavnem nad tym rukou. Pokial to vyvolava pohorsenie u bigotnych babiciek, je to ich problem. Nechodim vyslovene hore bez, co je predsa len mimo plaze pomerne spolocensky nepristupne.
Preco sa vsak hanbit za svoje telo? Kazdy vie, ako taky clovek +/- vyzera. Alebo nie?

Enny87

kobra: to si nemyslim, praveze mne sa moje prsia pacia, len ich mam dost velke, takze skorej asi ludom udru do oci :D ale pohorsenie hadam nevyvolali, snazila som sa druhych ludi a ich pohlady si nevsimat :D

Biela Kobra

Mne pride vrcholne neslusne, ked si niekto v MHD alebo vo vlaku rozbali hot-dog alebo chleba so salamou a cibulou - lebo tu uz nestaci odvratit zrak. Ale ak je matka s dietatom v meste po nakupoch alebo vybavovackach a dieta zacne plakat od hladu, aky je v tom nevkus sadnut si do kutika a nakrmit ho? Hlavne ked dostat rozne plachticky a prehozy, aby malo dieta sukromie - aj s prsnikom. Slova "vytasit cecok" sem IMHO vobec nepasuju.
Komu sa paci mocit sa v plavkach na miestach, kde ich ini odhadzuju, nech sa moci. Kto je rad pruhovany a vzorkovany, nech sa tak opaluje. Enny, ak si myslis, ze tvoje prsia su skarede, vzbudzuju pohorsenie aj na plazi, kde sa to toleruje, tak pokojne ostan v plavkach. Je to len a len na tebe, neviem o pripade, ze by niekoho vyhodili z nudaplaze za plavky, iba ak za fotenie :-)

Slobodna

Nie, mne kojenie na verejnost pride vrcholne neslusne a nechutne. Len preto, ze je nejaka zena matka, to neznamena, ze moze cecok hocikde vytasit. Okolie sa citi dost trapne. Podla mna je kojenie intimna zalezitost medzi matkou a dietatom, malo by sa robit v sukromi, ustrani, alebo sa aspon slusne otocit chrbtom k ludom.