Na plazi hore bez

Príspevok v téme: Na plazi hore bez
Enny87

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, baby, ci sa hanbite na plazi opalovat hore bez, alebo nie? A ked sa aj hanbite, ci to prekonate ten ostych a ste hore bez aj tak? Pytam sa preto, lebo som sa vratila iba vcera z dovolenky v Taliansku. Plaze boli maximalne prehustene ako sa len dalo a hadam kazda druha zena tam bola hore bez. Ci uz sa opalovali, alebo prechadzali po plazi, alebo vo vode hrali bedminton. Vsimla som si, ze najma Nemky s tym nemali absolutne ziadny problem. Ja som to teda skusila tiez a takmer som umrela od strachu ked som hore bez vchadzala od konca plaze do mora. Mala som cele plavky a teda som si ich iba zvliekla po pas. Iba som chcela vediet aky to bude pocit... co si o tom myslite vy??

Enny87

biela kobra: uplne s tebou suhlasim, len ja som dost hanbliva. Na svoj vek a na to, ze nemam este deti mam dost velke prsia a toto bol moj prvy raz v zivote co som sa pred tolkymi ludmi takto obnazila. Nikdy som nebola ten typ zeny, co by obrovske prsia pokladala za svoju vyhodu a schvalne kvoli tomu som nosila hlboke vystrihy, skor som sa vzdy za to hanbila. Iba teraz na dovolenke som videla kolko zien s tym nemalo problem, ci mlade, ci stare, stihle alebo pri tele... skusila som to tiez, nebola som teda ziadna vynimka, ale stale som vo vnutri mala dost taky nepokoj, nevedela som sa dobre uvolnit... Ale aspon som si povedala, ze som to zvladla a prekonala tremu :)

Biela Kobra

Je logické nosiť do vody odev? Je logické nosiť odev pri opaľovaní? Sú ženské prsia niečo škaredé, čo treba zakrývať? Je nemravnosť prvá vec, čo niekomu - mužovi, žene, malému dieťaťu-, napadne pri pohľade na ženské prsia? Odpovedz si na to sama ;-)

Ja beriem ohľad na miestnu kultúru, samozrejme by som sa nevyzliekla v Egypte alebo na nejakom tuho katolíckom ostrove, ale na pláži, kde je každá druhá žena polonahá, čo chceš riešiť? Buď sa vyzlešieš, alebo nie, musí to ale vyjsť z teba :)

spring

Ja som sa este ako mladsa opalovala hore bez, ale len ked som lezala.. Zeny co sa prechadzaju sa len predvadzaju, alebo to nemaju v hlave ok... Teraz sa uz vobec neopalujem hore bez (mam uz skoro 30) ale nie preto ze by som sa hanbila, alebo nemala co ukazat, ale pride mi to zbytocne sa pretrcat..

flegma

nie som hanbliva, ale na verejnej a este k tomu preplnenej plazi by som sa hore bez nespacirovala, maximalne pri lezani na bruchu... a hej, nemky nemaju problem, cim vyssi vek, tym ich je hore bez viac :D