Sprostý puberťácky problém ohladne strednej školy

Príspevok v téme: Sprostý puberťácky problém ohladne strednej školy
verca-82

Je to blbosť, takže ak sa na tomto mieniš smiať, no tak to radšej nečítaj.
No tak tento rok som už 2. čka na strednej. A akosi ma počas leta stihla moja spolusediaca vymeniť za inú spolužiačku. Spýtala sa ma či by mi to nevadilo a ja som jej povedala že nech sa rozhodne ale že ja by som chcela keby ostala pri mne ved jej pri mne zle nebolo ked potrebovala dala som jej opisat ulohu ona mne občas tiež, no ale to nie je podstatné. Ide o to, že ma vymenila a nechala ma samú aj ked velmi dobre vedela, že nebudem mať s kým sedieť. Je tam jedno dievča, no proste je tichá ako hrob a ledva odpovie učiteľke na otázku a nie to, aby sme si spolu sadli, proste je uplne mimo svet a to nemyslim v zlom len sa nechce zaradiť aj ked som sa jej pokúsila prihovoriť už minulý rok. A ako aj mne to príde vtipné písať sem takúto kravinu, ale niekde som to napísať chcela. Pretože sedieť sama v prvej lavici nie je nič moc. Aj keď za sebou mám dobrú partu, mám dosť ťažkú školu a preto viem ako sa dobre hodí sedieť s niekým. A ďalší gól bol keď dnes povedala že niekto musí ísť do školskej rady zastupovať nás a baby navrhli mňa a práve moja byvala spolusediaca sa ozvala že ved čo tam ja budem robiť ked nič nevpoviem len tam sedím ticho a neviem čo. Pritom vždy ked sa niečo takéto riešilo išla som ja a mala som úspech a všetci boli spokojní. No neviem prečo to povedala, keď mi 2 dni dozadu povedala že ona to spolužiačke slubila že s nou bude sedieť ale že mnňa má moc rada. Hej, nepríde mi to, že ma má rada aspoň teraz nie. Išlo mi proste o to sa vyrozprávať aj ked je to uplna blbosť no sedieť denne 7 h sama možno niekedy aj 8 nie je sranda. A nesmejte sa mi, blbé komentáre si môžte nechať pre seba…. dík tým, čo si to prečítali

verca-82

@spring lenže ja s ňou nesedím. Ja sedím sama v prvej lavici pri dverách . A ja viem, že je to blbá vec, no je mi toho ľúto, že ako sprostá som jej vždy dala úlohu ked potrebovala aj sme sa vela nasmiali a ona sa na mňa vykašle aj ked som jej nedavno volala že nech si neodsadá ona že to slubila a takto tak ja že okej ked ta neprehovorim tak nie no

verca-82

@spring lenže ja s ňou nesedím. Ja sedím sama v prvej lavici pri dverách . A ja viem, že je to blbá vec, no je mi toho ľúto, že ako sprostá som jej vždy dala úlohu ked potrebovala aj sme sa vela nasmiali a ona sa na mňa vykašle aj ked som jej nedavno volala že nech si neodsadá ona že to slubila a takto tak ja že okej ked ta neprehovorim tak nie no

verca-82

@spring lenže ja s ňou nesedím. Ja sedím sama v prvej lavici pri dverách . A ja viem, že je to blbá vec, no je mi toho ľúto, že ako sprostá som jej vždy dala úlohu ked potrebovala aj sme sa vela nasmiali a ona sa na mňa vykašle aj ked som jej nedavno volala že nech si neodsadá ona že to slubila a takto tak ja že okej ked ta neprehovorim tak nie no

verca-82

@spring lenže ja s ňou nesedím. Ja sedím sama v prvej lavici pri dverách . A ja viem, že je to blbá vec, no je mi toho ľúto, že ako sprostá som jej vždy dala úlohu ked potrebovala aj sme sa vela nasmiali a ona sa na mňa vykašle aj ked som jej nedavno volala že nech si neodsadá ona že to slubila a takto tak ja že okej ked ta neprehovorim tak nie no

spring

Ta byvala spolusediaca ma asi s tebou nejaky osobn problem..mozno ti nieco zavidi ked takto pred vsetkymi ta "zhadzuje" ..podla mna by si mala dat sancu tej babe s ktorou sedis.. Ja som sa casto v zivote stretla s tym, ze ked som sa prihovorila, ci sa zacala otvorene rozpravat a vtipkovat s tichou osobou, tak s nou bola naozaj sranda.. Ta baba mozno potrebuje len nakopnut..