Asi som blázon

Príspevok v téme: Asi som blázon
Faust

Zdravím vás asi nie som normálny, ale zaľúbil som sa do ženy ktorej je 31 a mne je 20. Ona má dcéru a je zo socialne slabej rodiny. Začalo to tak, že som jej začal trošku finančne pomáhať, kúpil som jej cigarety atď.

No vždy som pri nej pociťoval neskutočný pocit, cítil som sa neskutočne dobre, proste som sa do nej zamiloval a to až chorobne, stále na ňu myslím a keď ju 2 dni nevidím, už mám obavy, čo s ňou je.

Normálne som jej do očí povedal, že ju milujem a že jej chcem pomôcť. No ona len odvetila, že nemá teraz záujem o žiadny vzťah.
Po pár mesiacoch môjho bojovania a neustáleho doliezania za ňou som sa jej opýtal či mám u nej aspoň 1% šancu. Ona napísala že nie, že môžme byť kamaráti ale nič viac.
Ona je strašne taká uzavretá a mám pocit že často ani nehovorí pravdu, ale aj tak ma na nej niečo strašne priťahuje a ja neviem čo.

No hlavné je, že ja ju milujem ale ona mňa zjavne nie. Keby som jej už od dneska nenapísal SMS, tak ona sa mi už nikdy neozve to proste cítim, všetka snaha ide len z mojej strany a už ma to unavuje, ale nechcem to vzdať, verím, že jedného dňa si konečne všimne čo pre ňu všetko robím a uvedomí si to.

Má takýto vzťah vôbec zmysel ? Hlava mi hovorí že nie, ale niečo vo vnútri zo mňa by ju nikdy nedokázalo opustiť. Poraďte prosím, už neviem čo mám robiť.

Axel Wers

"Začalo to tak, že som jej začal trošku finančne pomáhať, kúpil som jej cigarety "

sorry ale po tomto som sa začal smiať a dlho som nemohol prestať :))) Synak, chceš si na krk zavesiť ženskú s deckom, ktorá je takou sockou, že jej musíš prispievať na cigarety? Ano chápem si zabuchnutý, ale poviem ti jednu vec a pamätaj na ňu stále: Zaľúbení chlapi, ktorí inak môžu byť rozumní, robia strašné, ale strašné blbosti. Na toto mysli vždy, keď sa do nejakej zabuchneš, mám svoje skúsenosti a bolo to ďaleko horšie, ako len kupovanie cigariet.

Tak som teraz dočítal tvoj príspevok do konca a poviem ti tak, že to nemá zmysel. Dala ti najavo, že záujem nemá, tak to nerieš. Reálny život nefunguje ako sladké americké filmy pre tínedžerov, kde nešťastne zaľúbený chalan celých 90 minút robí všetko možné a nemožné, aby tú ľadovú kráľovnú konečne získal a film skončí veľkolepou svadbou niekde na Tahiti. Žena keď povie, že nemá záujem to znamená, že NAOZAJ nemá záujem. Maj v sebe hrdosť, zahoď to za hlavu a choď novou cestou.

Faust

Fakt díky za rady, dneska som sa jej zrovna opýtal cez SMS či by nešla na kávu, najprv sa vyhýbala, ale nakoniec napísala, že pôjde, čo som absolútne nečakal.
Veľmi ma potešil príspevok od "Slobodna" pretože chcem veriť, že to tak môže byť, dokonca niekedy mám pocit, že naozaj si kôli tomu že mám 20 myslí, že som decko a preto to čo jej hovorím neberie nejak vážne. Jedno ale viem, že ma určite nemiluje.
Ja som jej povedal, že som do nej zamilovaný viac krát, veď to aj sama vidí a ona na to, že to je relatívna láska.

Aj to čo píše "úsmevný_deň" je zaujímavé a možno to tak je, ale ak to čo k nej cítim nie je láska, tak potom skutočná láska neexistuje.

Pôjdem s ňou na tú kávu a uvidím ako to dopadne.

usmevny_den

odborne sa tomu vraví "erotická fascinácia", fyzicky ťa priťahuje a aj tým, že ťa odmieta, toto nemá nič spoločné s lásku, nemiluješ ju, pretože ju poriadne nepoznáš, to len chémia a hormóny ťa pobláznili, skús jej dať chvíľu pokoj a venuj sa kamarátom, kamarátkom, športu, koníčkom a pod., poslúchni hlavu a vycúvaj z tohto "nevzťahu" ... ak by z toho niečo malo byť a chýbal si jej, tak sa ozve aj sama a ak nie, tak..ťa má v paži, hoci si blázonko, snáď máš nejakú hrdosť, nie? :)

Slobodna

A preco by nemal ? Mozno ti len neveri na zaklade tvojho nizkeho veku.
Ja som sa vzdy zamilovala do kamarata, lebo niektore zeny potrebuju daneho cloveka poznat dlho a dobre.

Laska nema ziadne pravidla, ci obmedzenia. Na lasku sa neda vytvorit univerzalny vzorec, ci postup, ktory bude normalny.
Ak ju chces, ale naozaj, ako cloveka, tak bud pri nej a dokazuj jej pomaly, nenasilne, ze to myslis naozaj vazne, ze napriek nizkemu veku, si muz a nie chlapec.
Nevnucuj sa, netlac, len jej bud na blizku. Niektore zeny sa ziskavaju dlho a tazko, no o to viac, si to potom budete vazit. Rychlokvasky nie su vzdy zarukou stastneho vztahu.

Prezyvka055

Skoda penazi kasli na to.
Lasku si nekupis, takze hockolko jej das milovat ta nebude.
Ak si chces zasexovat tak sa jej opytaj ze ci ti da za 50. Niektore socialne slabsie tak bezne pracuju.

odpovedam

zamilovanost je predovsetkym vecou chemie. ale aj psychologickych hranic. mozno ju proste nepritahujes, take veci vie clovek okamzite vycitit. ale z teba mam skor dojem, ze mas v sebe nejaky komplex, ktory si chces pomocou tej zeny vyriesit. to je vsak ta najhorsia cesta, v podstate je to z tvojej strany egoisticke. vobec ju nerespektujes, chces si vynutit svoje. to, ze sa po case zamiluje, je nepravdepodobne. prestan ju brat ako prostriedok na liecbu tvojich frustracii a radsej sam patraj, preco mas taky nizky pocit hodnoty, ze ho dokazes mat len pri niekom druhom. fakt mam dojem, ze ty si zavisly od pocitu, ktory ti dava jej pritomnost, nie zalubeny. prepac mozno za moje tvrde slova, ale vyrovnany clovek respektuje rozhodnutia druhych. ver mi, ze tvoje spravanie je pre zeny otravne. naozaj sa nesnaz nadmerne. ked ta chce len za kamarata, respektuj to a neprekracuj hranicu.

Faust

Ja neviem, keď ono je ťažké ju len tak nechať. Fakt sa do mňa nemôže zamilovať ani po dlhšej dobe ? Napísala mi že môžme byť aspoň kamaráti a to ma síce sklamalo, ale na druhej strane stále dúfam, že raz zmení názor.
A tiež sa bojím toho že už žiadnu lásku nestretnem, pretože nie som zrovna typ čo priťahuje ženy.

qwerty123

Nechaj ju, pretože jej len ublížiš. Ona si ešte niekoho primeraného môže nájsť, s niekým s kým strávi celý život. Ty ju po vyprchaní zamilovanosti opustíš a ona zbytočne stratí posledné pekné roky.

pistek

Faust. Vzdaj to. Mne sa toto stalo tiez no opacne. Rozdiel bol v tom..ze on mi daval a zivil vo mne vkuse nadej. Namotal ma, vyznaval lasku, sluboval realitu lasku vztah domov atd atd.
Cim dlhsie v tom budes, tym horsie a tazsie sa ti bude z toho dostavat, odputavat. Laska sa vynutit neda ked ta druha strana nechce, ci nema zaujem.. Ona hra od zaciatku s tebou aspon fer. Vies na com si. Ustup z kratsej cesty. Lebo ta cesta by bola len plna utrpenia bolesti zialu smutku beznadeje. Vymaz si jej cislo, vyhybaj sa stretnutiam s nou, vymaz ju uplne zo svojho zivota. Je to tazke a bolestive. Viem. Ale neskor by to bolo ovela tazsie az znicujuce

Faust

Ja jej nekupujem len cigarety, kúpil som jej napr. aj strieborný prsteň, ale je fajčiarka a keď som videl, že jej dochádzajú cigarety, tak som jej kúpil. A áno vie koľko mám rokov.

Ja proste viem, že so mnou má šancu na lepší život, ale ona akoby chcela ostať v tom svojom - sociálne slabšom.

Čo ma na nej priťahuje ? Neviem či na to dokážem priamo odpovedať. Už od prvej chvíle keď som sa jej pozrel do očí som sa neskutočne roztriasol a cítil som energiu. Fyzicky ma priťahuje. Priťahuje ma aj jej správanie, ktoré je iné, je taká záhadná až tajomná.