PMS?

6578

dievcata, ja sa po skonceni menstruacie zasa uplne cela na tvari vyhadzem, to ani nie je ze typicke akne, ale ako keby krupica vsade celo, lica, hlavne nos! A potom asi po 3 dnoch to pomaly mizne...nemate s tym niektora z vas skusenost? Strasne ma z toho pali tvar a skriabe ma...co na to??

egyptanka

ja som na tom rovnako,..strasna bolest noh a to mam este robotu na 3 zmeny v stoji :D idem doslova odpadnut od bolesti.. kavu nepisem,sladkosti si vyzaduje telo presne pred menzesom u mna :( aj ja skusim ten cajik

henka545

pred menštruáciou kávu nepijem asi 2 až 3dni.. inak mám neznesiteľné krče.. ale teraz som si kúpila ženský čaj z 9bylín a musím povedať že mi bolo oveľa lepšie... uvidím ako bude budúci mesiac veľmi pekne dakujem za rady :)

RNG

Skus brat yam, to pomaha na rozne problemy spojene s menstruaciou.
Davka Diosgeninu v yame potrebna na ucinok musi byt okolo 200 mg denne.

simka111

Som na tom rovnako, mne dokonca búši srde, som strašne slaba, rýchlo sa unavim... bolia ma kolena, klby,zhorší sa mi pleť, tvar je rano opuchnutá proste sa citim hrozne, o tom že mam chuť každeho zabiť ani nehovorim :D... myslim, že začnem užívať pupalku a pravidelne piť alchemilkový čaj, strava ma tiež veľký vplyv.....

sewie

nepi kavu, nejedz sol, sladkosti, atd...cvic, jedz zeleninu co odvodnuje a pomaha regulovat hladinu vody v tele-to je korenova zeleniny, cibula...najdes na nete vela rad