Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slabé nechty

schlegel

Já som mala úplne ten istý problém. Nakúpila som si drahé prípravky z Mavaly a dlhodobo som to používala. A nič. Nechty sa mi stále veľmi štepili,vždy trochu podrástli, ale potom sa mi zlomili. A potom som zmenila uplne aj ošetrenie.Prestala som používat na celé nechty pilník. Najskôr použijem štikačky na nechty a potom ľahko doupravujem pilníkom. Našla som si na netu uplne novu radu na nechty a to od Victoria beauty. perfektné výrobky!!! Dali mi nechty doporiadku.

henka545

Ja som tiz mala taky problem. Kupila som si lak evelyne 8in1. Da sa to kupit aj v teta drogerie. Zo zaciatku som pouzivala takto: 4dni po sebe jednu vstrvu anniest na nechty piaty den odlakovat nechat do druheho dna bez laku a potom zase.... Teraz mam krasne pevne nechty a pouzivam lak stale ale len ako podkladovy alebo len tak aby som mala leskle. Viem to len odporucat je to super lak.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.