Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už nevládzem

Príspevok v téme: Už nevládzem
uznie000

Ahojte ahojte.
Už nevládzem žiť. Hovorím to preto, lebo už 4 mesiac sa s tým neviem zmieriť a pochopiť, že všetci kamaráti sa na mňa vykašlali. Ani zo škôl ani zo sídliska sa so mnou nikto nebaví. Nechápem prečo? Nikomu som nič neurobil a vždy som sa správal dobre ku každému.. Aj teraz ku komu sa len priblížim odvetí mi že ,,kto ťa pozná?" Odsťahovať sa nemôžem a som mladý, ale nikomu už radšej nič nehovorím a ako človek ktorý potrebuje spoločnosť ju naopak nemá.. Nikdy som si s nikým nevyrazil len tak von lebo sa mi nikdy nikto neozve, a nikoho nezaujímam. Ja už neviem čo mám robiť meliem uplne z posledného.. jedine odísť na iný svet.

Filip TT

Ahoj sestricka, uz som Ta davno necital.

Zaujimave, kolko raz sa uz stalo, ze moj prispevok zostal nepochopeny a Ty si ho vedela vysvetlit a rozvinut...

adr1a

Nauc sa zit najskor sam so sebou a vystacit si sam. Neviem, ci mi samota vyhovuje alebo som si uz na nu zvykla..

Ahoj brasko. To mas pravdu. Vela je tu podobnych tem. A nebolo by od veci, keby sa ti co chcu (kedze sem pisu zrejme to vnimaju ako problem a riesit to chcu), dali dokopy. Keby len pisanim, volanim, ci ako partia sa spolocne stretnut, ze spolu nieco podniknu (sport kultura turistika, alebo len tak si posediet pokecat ci byt ticho ale mat pritom spolocnost, nebyt sam). Neskor sa to aj same vykristalizuje.

Uznie000. Filip to myslel inak. Pozri. Takych ako ty je tu vela. Tak skus zalozit prispevok, kde sa osameli ludia ako ty, budete chciet stretnut spoznat a podnikat spolocne nejake akcie. Ak aj nie ako tlupa, tak mozno si tam s niekym ci s par ludmi sadnete ludsky povahovo zaujmami ai. Ano. Mozete byt z roznych kutov Slovenska. Ale vsak podla lokality sa budete vediet spojit a stretnut. Toto by nebola zoznamka vztahova. Ale cisto kamaratska, mat si ist s kym vyrazit, nieco spolu podniknut, mat spolocnost, ist spolu niekam ai. Lebo osamelych ludi je tu cela kopa a mozno budu mat niektori zaujem niekoho ineho spoznat, mat s kym travit cas zaujmy konicky, alebo nebyt proste sam

uznie000

Zuzi555
Ten druhý svet mal byť tam hore ak si myslela. A či som mladý alebo nie kolky si zobrali život takto ma to vôbec nebaví, ja sa nemam skym porozpravať prisť na iné myšlienky a hlavne cez vikendy je to najhoršie. A kto napisal tu knihu?

Mesačný princ
Asi vieš čo preživam, si milý, že si reagoval..maš pravdu že som ani poriadne kamaratov nemal, neviem aké to je si vyjsť zniekym za zabavov , za športom, a mnoho inêho a aj keď sa pokušam s niekym spojiť tak ignorujú, je to smutné.. A už si v poslednej dobe nič ineho neželam len aby som stretol aspoň jedneho človeka z ktorym by som bol kamoš nič ine...

Filip TT
Neviem o takej skupine... Tak sa potom pridaj..

Mam56
Uvidíme ako to pojde ďalej...

Filip TT

Tolko ludi s takymto problemom tu pozakladalo temy, ze mozno by stalo za to, zalozit tu jednu specialnu temu pre osamelych a tam by ti osameli mohli nadvazovat priatelstva. Navzajom by sa dobre chapali a rozumeli by si.

Az sa budem citit opusteni ludmi, pridem tam aj ja, tak mi tam prosim potom rezervujete jedno miesto...

Mesačný princ

A čo ak nemáš žiadnu chybu? Prečo by si mal zapadať do ,,davu,, ignorantov?

Možno len potrebuješ niečo pochopiť. Niekedy je dobré nechať veci len tak plynúť. Čas je vzácny, tak načo strácaš čas hľadaním po svojom sídlisku? Kamaráti sa s tebou nebavia? A mal si vôbec kamarátov?

Skús hľadať inde, niekoho podobného ako ty, niekoho kto nezapadá. Divil by si sa koľkí by ťa za kamaráta brali a koľkí sú osamelí. Prečo asi? Sú všetci tí osamelí chybní?

Zuzi555

Halo Halo aký iný svet mas na mysli? hádam nie, ved si mladý nie? :) no taak .. poradím ti prečítaj si knihu "Miluj svoj život" ta ťa povzbudí, a zamýšľal si sa preco každý ma teba kašle hľadáš tu chybu v sebe? Treba pátrať v sebe hladat bod problému a potom to zmeniť, zmeny neprichádzajú hneď je potrebné na zmene postupne pracovať .. a dopracovať sa k výsledku. Hl. si ver sebe a svojim schopnostiam, neponižuj sa ani sam pred sebou.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Už nevládzem - Fórum - ZDRAVIE.sk