Bolest pri vnikani do posvy

Príspevok v téme: Bolest pri vnikani do posvy
bleelka

Chcela by som sa opytat cim moze byt sposobene, ze na zaciatku pohl. styku pocitujem bolest pri vchode do posvy a na zaciatku posvy smerom k brusku. Zistila som, ze ma na dotyk boli oblast mocoveho vyvodu, moze to suvisiet s mocovymi cestami? Bolesti pri moceni nemam, ani nutkanie na mocenie ako byva pri zapale mocovych ciest. Zacalo to pred cca 3-4 tyzdnami, na 2 tyzdne sme si dali s manzelom pauzu aby sa to ukludnilo a preliecilo ak tam bola nejaka ranka, ale aj po 2 tyzdnovej pauze to stale boli, ale len ked do mna vnika a pri prvych pohyboch. Mohol by mi vediet povedat gynekolog cim je to sposobene, alebo akeho lekara mam navstivit? Da sa to vyliecit aj bez lekara, ak ano, ako a cim? Prosim o radu. Velmi pekne dakujem.

claudia

Ahoj,ja som mala tiez taky isty problem,ked do mna partner vnikal mala som velke bolesti,na druhy den sme isli k doktorovy ten ma vysetril a povedal,ze je vsetko v poriadku a predpisal mi POLYGYNAX a ten mi velmi pomohol.Mozno to bolo sposobene aj tamponmi,lebo ja som ich az tak intenzivne nepouzivala,az potom a zacali tie bolesti.
Drzim palce a chod preistotu k lekarovi,lebo tak sa trapite obaja.Vela stastia...

bleelka

agina dakujem, ale lubrikant sme pouzili, ale pripustam, ze to moze byt aj tym. Doteraz som vsak tento problem nemala, tak asi to tym nebude...

agina

Este to moze byt sposobene suchostou posvy, je dost pravdepodobne, ze pri pohlavnom styku nie si dost zvlhnuta, tu pomoze lubrikacny gel. Dalej kym sa posva trosku prisposobi penisu, chvilu to trva, takze ziadne strachy, zo zaciatku to moze boliet.No a do tretice by si mohla cvicit posvove cviky ako vtahuj a uvolni sa.Velmi to odporucaju gynekologovia, tak drzim palce nech uz je vsetko na poriadku.