Mohol by som ešte vyrásť?

Príspevok v téme: Mohol by som ešte vyrásť?
Majoooo_97

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa dá ovplyvniť výška ? Som muž mám 18 rokov a meriam 180cm. Myslíte, že sa dá docieliť nárast aspoň o 1-2 cm nejakým cvičením, životosprávou alebo prípadne hormónmi? Kamarát mi radil testosterón ale neviem či by mi to pomohlo. ďakujem za odpovede

Majoooo_97

To aj robím. Len neviem prečo ale stále sa mi zdá, že som nízky oproti ostatným chalanom...Asi sa s tým budem musieť vyrovnať

ajmalisuok

Z testosterónu nenarastieš. Nie je to rastový, ale mužský hormón. Daj si botasky s hrubšou podrážkou a hotovo...

Majoooo_97

Na modeling berú ľudí od 180 do 189cm ale vždy bola moja vysnívaná výška 185 a viem, že ju nedosiahnem ale ak by bola nejaká možnosť vyrásť aspoň o 1-2cm bol by som za ňu vďačný. A čo sa týka športov tak sa venujem kulturistike a vážim 85 kíl takže tiež sa nedá povedať, že by som bol nejaký suchár a aby mi moja postava aspoň opticky na výške pridala.

Biela Kobra

Neber žiadne hormóny. 180 cm je celkom fajn a je dosť možné, že do 25 ešte nejaký centimetrík potiahneš. Sústreď sa na správne držanie tela, skús šport ako beh, volejbal, prípadne je dobrý tanec, aby si nepribral veľa svalovej hmoty, ale aby si bol štíhly, vyrysovaný a nehrbil sa. To ti ešte opticky na výške pridá.

hio123

no vyrásť ešte môžeš ale umelý testosterón neber... 1 cm ti aj tak nepomôže, jedine keby robíš modeling.. :-D