Otravné otázky

Príspevok v téme: Otravné otázky
emmka11

väčšina párov, hlavne žien sa asi stretlo s tým, že ak sú zo svojim partnerom dlhšie, tak každý hneď kedy svadba a mne to poslednú dobu ide tak na nervy, že ak sa má niekto spýta kedy sa vydávam, stúpne mi tlak na 220. akými odpoveďami ich odradiť, aby mi s tým už konečne dali pokoj?! máte vy niečo vtipné alebo účinné, lebo ja už som v koncoch :)

adr1a

Aj som si to myslela emmka. A poviem ti k tomu len tolko, ze sa mi neraz na znamych ci v okoli potvrdilo jedno. Ti co spolu chodili byvali zili len tak - celu vecnost, tak to vyslo len niektorym. Bud sa rozisli, alebo sa nikdy nevzali. Niektori spolu chodili aj 10r a potom s inymi partnermi hop - boli do pol roka ci do roka svoji. Ludia dnes ako keby len kalkulovali. Ze mozno stretnu lepsiu/lepsieho, krajsiu/krajsieho, bohatsiu/bohatsieho ai. Ty mas emka svoje tuzby sny. Aj ohladne svadby. Len partner to vidi inak. Mozno len nateraz, mozno sa viazat nechce nikdy. Poznas jeho predstavy? Ci sa chce vobec viazat, co si mysli o svadbe, ci chce deti rodinu a hlavne, v ako zvazku? Nevymyslaj teda vtipne odpovede pre inych ale hod debatu s tym svojim. A reci sa hovoria chlieb sa je. Inych maj na haku, ale s tym svojim sa porozpravaj. Ine je hodit takuto rec vo vztahu, ktory trva kratko. No ak ste spolu dlhsie, porozpravaj sa s nim o tom otvorene. Inak je mozne, ze stracas pri nom cas

laura321

Emmka, ale to si este len na zaciatku...
Ked sa moznno raz vydas, budu este horsie otazky, kedy dieta a preco este nie..Ak by si nedaj boze aj chcela a nedarilo sa otehotniet, budu tie otazky neskutocne liezt na nervy. Ak sa ti aj podari otehotniet a mat dieta, po druhych narodeninach tvojho dietata to zacne znova,kedy druhe, sak uz je cas, hadam nechces mat jedinacika a pod. Ako vtipne orpovedat? Usmev a protiotazka neprijemna pre daneho cloveka, na ktoru by tiez nerad odpovedal.

emmka11

jasné, že sa chcem vydať, túžim po tom, ale môj partner sa nato akosi necíti a preto mi aj láme srdce keď sa ma nato niekto spýta...mám tej otázky po krk, rúpu do niečoho čo mi nie je príjemné

adr1a

Emmka. Ty nemas zaujem sa vydat alebo ti to partner este neponukol? No neviem. Podla mna vacsina zien tuzi vydat sa za svojho miloveneho. Zit a byvat s nim. Zdielat spolu dobre i to zle. Tuzia usadit sa, mat rodinu, pekny zivot. A ak nie, tak vacsinou to suvisi so zlym detstvom dospievanim a zlym rodinnym zazemim z ktoreho pochadzaju. Vacsina problemov v dospelosti prameni tam a suvisi s vlastnou rodinou

LMarika

Mozes povedat: "A co som ja jasnovidka, ako to mam vediet? Ale viete co, pani zlata, tu za rohom byva vestica Arabela, jej sa opytajte, lebo ona ma jasnovidne schopnosti a vsetko vie. Takze ked jej date 500 €, dozviete sa o kazdom vsetko a potom sa uz nemusiet ziadneho mladeho paru pytat, kedy bude svadba."

Kýčera

Máš tu už kopec vtipných príkladov, niečo Ti pridám aj ja, aby si mala z čoho vyberať. Buď odpovieš : v sobotu; už som šťastne vydatá, ale nepovedz to nikomu/ale je to tajné; chýba mi ešte 5 000 eur, požičiaš mi?...alebo sa začneš pýtať ako prvá/ na otázku odpovieš otázkou : to si bola ty s tým mladým zajačikom?; videla som ťa tam a tam; tvoj manžel vie, s kým sa stretávaš?; počula som, že sa rozvádzaš,...

sewie

je jedno ci si slobodna, zadana, vydata, tehotna...blbe otazky budu stale...mna ostreluju otazkami kedy bude frajer..vymyslaju si historky ze som asi lesba, vycitaju mi kde su deti atd atd...
kamoska mala pred tyzdnom svadbu, este nestihla ani vyzliect svadobne saty a uz ju vsetci zacali bombardovat ze nech uz su deti!...ludia by sa mali starat o seba ale zial to tak neni:DDD...kamaratka povedala ze na otazku: kedy sa vydas?, zacne odpovedat: a ty sa kedy rozvedies? :D...
nukaju sa dalsie moznosti: "netusim, nie som vestica", "to absolutne nie je tvoj problem!" "co ta do toho, aj tak ta nepozvem" a best of....tadaaaa...."ked sa MY rozhodneme ze to tak chceme!!!"...

miruska01

a to počkaj ked budes tehotna to budu otazky co to bude kedy to bude atd to este len lezie na nervy a kamoska zazila situaciu kedy bola na prechádzke a 4x sa jej niekto opýtal a čo sa Vám narodilo? Kamoska má ružový kočík tak si myslela ze sa takýmto tazkam vyhn no nie :D a k tej otazke o svadbe no tak im povec ze uz bola ale zenich neprisiel alebo ich skratka odpalkuj a ty sa aspon pobavis na reakcii