Otravné otázky

Príspevok v téme: Otravné otázky
emmka11

väčšina párov, hlavne žien sa asi stretlo s tým, že ak sú zo svojim partnerom dlhšie, tak každý hneď kedy svadba a mne to poslednú dobu ide tak na nervy, že ak sa má niekto spýta kedy sa vydávam, stúpne mi tlak na 220. akými odpoveďami ich odradiť, aby mi s tým už konečne dali pokoj?! máte vy niečo vtipné alebo účinné, lebo ja už som v koncoch :)

kafe

toto prvé som počula, nemám z vlastnej hlavy: najprv chcem vidieť aké deti vie priateľ urobiť a potom sa uvidí či bude svadba.
Alebo: -keď vyskúšame všetky polohy z kamasutry. -keď Fico bude prezidentom, to bude pre nás ten pravý čas :D :D -čakáme na znamenie z neba. Keď príde, okamžite robíme svatbu. -keď mi ľudia prestanú dávať takéto debilné otázky (a tu sa treba tak drzo a sebavedomo pozrieť tomu človeku do očí, že ho zvedavosť prejde možno natrvalo:)

Biela Kobra

Otázku "Kedy bude svadba?" rozhodne považujem za menšie zlo ako tú, čo automaticky nasleduje potom: "Kedy čakáte?"

Radoslava123

Mám kamarátku, ktorá je veľká psíčkarka a mačičkárka. Nikdy nechcela žiadneho chlapa, proste sa takto cíti byť šťastná, keď je len sama so psíkmi a s mačkami. Jej rodičia sa stále hádali, nemala moc dobré zázemie v rodine, aj keď nejaká katastrofa to tam zase nebola, ale ona videla aj to, že jej kamošky mali vzťahy, ktoré sa nakoniec rozpadli a vlastne, že skoro všetky sa rozpadli. Lenže hoci sa aj rozhodla zostať sama a svoju lásku venovať zvieratkám a ani po chlapovi, ani po sexe netúžila nikdy, tak sa jej hlúpi a psychicky nevyrovnaní ľudia, nespokojní sami so sebou a nešťastní zo všetkého, keď vidia, aká je ona šťastná a to šťastie jej závidia, neustále vypytujú, kedy si už nájde priateľa a bla, bla... no a keď sa jej to niekto opýta raz, to by sa ešte dalo pochopiť, ale keď sa jej to jeden a ten istý človek opýta 100-x za deň, tak to už z jeho strany v poriadku nie je. Najmä staré klebetnice, ktoré majú veľké papule, majú tento problém. Tak ona im povie, že ona je zoofil a že je na psov a potom sa na tom dobre baví. Poznám aj inú, ktorá miluje nadovšetko svoju slobodu. PO chlapovi, ani po sexe netúžila nikdy. U nich doma v rodine s jej rodičmi to nebolo ideálne, často sa hádali, rodičia si svoje deti nevážili, nikdy ich za nič nepochválili, za všetko ich len kritizovali, nevyzdvihli ich dobré stránky, iba im neustále pripomínali ich zlé stránky a v detstve ich často aj bili, neprejavili im dôveru nikdy a v ničom a neustále ich podceňovali a pred sesternicami a pred rodinou len ponižovali, opovrhovali nimi, nedovolili im urobiť si po svojom nikdy a v ničom, len im ako takí diktátori nadiktovali, čo majú robiť a ešte aj, aký na čo majú mať názor. Deti za prejavenie vlastného názoru, ktorý sa s názorom rodičov nezhodoval, dostali bitku... Ona zo všetkého najviac túžila po pochvale a uznaní, po slobode prejavu - môcť si povedať svoj názor bez toho, aby nasledoval trest, túžila si plniť svoje priania bez toho, aby sa musela pýtať rodičov (alebo partnera...), či môže urobiť to a ono, či môže odísť tam a tam vtedy a vtedy... no proste túžila voľne dýchať a pochopila, že to sa dá, len keď od rodičov odíde. Odišla teda do samoty a tá samota ju urobila šťastnou, dnes má 35 a strach, že ak by do jej života vstúpil muž, tak by ju obmedzoval rovnako, ako ju obmedzovali rodičia v detstve. Ako dieťa bola nesebavedomá kvôli nedobrej výchove, v dospelosti si svoj problém rozanalyzovala, pochopila, že príčina je v rodičoch, opustila ich a začala sa túlať svetom, chodí kade-tade po Rakúsku a strieda práce, ale chlapa nechce ani za svet, lebo si je na sto percent istá, že neexistuje na svete ani jeden jediný taký, ktorý by stál zato, aby si ona nechala od neho vziať svoju slobodu a voľnosť, ktorú považuje za to najcennejšie, čo má. A hlúpe babizne - klebetnice sa jej stále vypytujú, prečo nemá muža, že už má najvyšší čas, ešte by ju chceli aj zoznamovať z kde-kým a ona im nato, že však ona je lesba a páčia sa jej ženy. Samozrejme, že nie je na ženy, ale aj tak im to povie, keď sú také hlupane, že strkajú nos do toho, do čoho ich nič nie je - do jej súkromia. A dobre sa na tom baví.

nou svadba

pýtajú sa to lebo sa chcú vtrepať na svadbu a zadara sa našrať a spiť a vytancovať oto ide všetkým.
normálne im odpovedz že načo sa vydávať vám je spolu dobra aj takto bez nejakého úradného či cirkevného papiera. Potom sú len problémy v prípade rozvodov s majetkom a pod.