Strasne krce v bruchu

Príspevok v téme: Strasne krce v bruchu
Mirikaaa

Ahojte takze moj problem je taky ze uz 9 mesiacov mam problemi so zaludkom zacalo sa to v decembri krcovite bolesti brucha nechutenstvo najprv som si myslela ze som len nieco zjedla ale zacalo sa mi to stavat coraz castejsie kazdy mesiac ma tie krce uplne vyradili zo zivota vyhladala som obvodnu lekarku zobrala mi krv vsetko ok sono brucha ok pred 3 mesiacmi som bola na gastroskopii vysledky boli uplne ok iba trocha zaludocnej kyseliny dostala som lieky a nepomahaju a teraz tp ux mam 3 dni schudla som strasne krce pocit na zvracsnid nechutenstvo pred mediacom som zvtacala uz ma to vyraduje zo zivota kto ma taky problem ? Prosim pomoocc :( uz v poslednej dobe to mam kazdy den ale ked ma brucho neboli jem vela ziaden problem

RNG

Pri NEDOSTATKU kyselin v zaludku jedlo v nom kvasi a hnije. Vyroba kyselin v zaludku sa da znicit aj 2 dnovou zaludocnou chripkov, akych teraz obieha hromada. Nuz a lekari poznaju len neutralizaciu a potlacanie kyselin, nikdy praktiocky na ne nepredpisuju doplnky kyselin zriedka doplnky enzymov.