Nejasnosti ohladom FB

Príspevok v téme: Nejasnosti ohladom FB
niesom

Zacal som chodit na strednu skolu a zpoznal som zopar super chalanov a bab a ti ma ziadaju o kontakt na fb lenze ja doteraz niesom na fb lebo na zakladnej som si so spoluziakmi vôbec nerozumel a ani nemal som doteraz nejakých kamosov a ak hej tak tiez niesu na fb. ALe teraz by som sa aj dal lenze mam otazky:
- mozem vidiet kto si prezera moj profil tak akoje to na pokeci? Aj takých ktori nebudu moji priatelia?
- ak si budem s niekym pisat o niekom tretom uvidia to vsetci moji a jeho( ten s kym si budem pisat) priatelia?
- ak nechcem uviest svoj datum narodenia a mesto kde zijem da sa to?
Dakujem

niesom

Hejhej jasne tajne sluzby okej ale to mi je fuk vsak ja si len s kamosmi budem pisat :D
Gf bb
a ked si budem pisat s nejakym kamosom a potom ma oslovi iny kamos takze si mozem pisat s oboma naraz? A uvidi ten druhy co si ja pisem v tom momente stym prvym? Uvidia oni navzájom co si vsetci traja piseme ci nie?
Tan status je co akoze? Naco sluzi?

Prezyvka055

By som ta trosku poopravil ze to nikto nevidi. Spravy (aj sukromne) konktroluju a monitoruju operatory facebooku + tajne sluzby. zdroj Snowden

Gf bb

1. Na rb sa neda zobrazit kto si pozeral tvoj profil
2. Ak si budes pusat sukromne spravy, nikto to neuvidi. Ak si das status na nastenku, vies si nastavit kto to moze vidiet
3. Myslim ze musis uviest vsetko, ale vies to nastavit tak, ze to nikto neuvidi