Vyrazny opuch viečok a hnisavý výtok

Príspevok v téme: Vyrazny opuch viečok a hnisavý výtok
ferko01

Dobry den,

- pocas extremnych horucav (aj v byte) som sa rano zobudil so zavratom, bolo mi par tyzdnov zle od zaludka
(nechutenstvo, na zvracanie). Zaroven sa mi vyrazne "naliali" vacky pod ocami a najma pocas noci vytvoril taky
silny vytok, ze som mal rano doslova zlepene oci a musel som si ich prstami oddelit od seba (viecka).

- alergia vylucena, cervikalny syndrom v liecbe, lieky od ocneho nezabrali (Tobradex a Kromolyn), zavrate a bolest
hlavy, najma na lavej polovici pretrvavaju

- novozistena hypertyreoza + horuci uzol, doporucena operacia

prikladam foto, dakujem

Kýčera

Áno, môžeš mať problémy s obličkami alebo močovým mechúrom alebo s oboma naraz. Mal by si si to dať vyšetriť.

RNG

www.drugs.com
www.lekarenstm.sk
Staci si t pozorne precitat a zistis ze sa jedna len o antibiotikum, ucinne na mnohe ale nie vsetky bakterie, o protizapalovy kortikosteroid a antihistaminikum, co potlaca histaminiocke reakcie. Zialbohu roznych inych nakaz je hromada, napr kvasne, plesnove, viralne, mykoplazmivke atd a na tie tieto uvedene prestriedky vobec neucinkuju, mono prave naopak ich podporia nicenim probiotik.
Kedze neviem,, o aku nakazu sa jedna,podla mojich lekarskych zdrojov odporucim rozne doplnky, z ktorych jedno alebo aj viacere velmi pravdepodobne bude ucinne.
Kvapky koloidnej striebornej vody 3 x denne do oci aj nosa.
Kvapky roztoku praveho citricidalu, tiez 3 x denne.
Kedze sa jedna nielen o ocnu nakazu, ale zrejme aj vnutornu, odporucam aj pit roztok citricidalu
tiez brat 2 x 15 gramov praskoveho colostra, 2 x 10 gramov monolaurinu a 3 x 3 kapsule oreganoveho oleja(NOW) s jedlom. Odporucam brat aj serrapaptazu, kedze mnohe mikroby sa vedia zdruzovat a spolocne maskovat, a serrapeptaza to maskovanie narusi. Naviac je to odhlienovac a protialergicka latka, co zaroven riedi bezpecne krv a tym zlepsi cirkulaciu.Davka 3 x 120 000 SU.