Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

tripupaky

Súhlasím s Natáliou a kyslíkovou dotykovu infúziou. Mal som celý chrbát aj plecia samý hnusný hlboký vred, bol som s tým aj u kozmetičiek, ale po návštevách u nich sa mi to ešte zhoršilo a kyslík mi konečne utrpenie ukončil. Chrbát je parádny. Tiež odporúčam

Lubomir_77

Akné sú dôležité.. signálizujú, že niečo nie je v poriadku. Je dôležité upraviť životosprávu a zvolniť tempo. Najviac pomáha bežná pestrá strava, kombinovaná so sezónnym ovocím, zeleninou, šaláty.. Žihlavový a šalviový čajík, večer moc nezaťažovať žalúdok najlepšie tak jablko a všeobecne obmedziť sladkosti, tuky a dráždivé potraviny. Dopriať si relax, oddych... pohyb na čerstvom vzduchu (pri komplikovanejších formách je nutné dať si záležať na výbere d o b r é h o doktora )

nata24

Lepšie ako Roakutan zaberá kyslíková dotyková infúzia. Čistý kyslík aplikovaný priamo do kože pomocou tlaku, žiadna chémia do tela ... Ja som na 100% spokojná. Robia ju len v Trnave :)

Lucia108

Ahoj, mne ho tiez dnes predpisala, tak som zvedava co sa stane. lekarku mam odporucannu mnohymi, cize si myslim ze mi uplnu kravinu zas nepredpisala...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Fórum - ZDRAVIE.sk