Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu to dokázať

Príspevok v téme: Ako mu to dokázať
Anabelle

Ahojte. Prosím Vás, potrebujem veľkú radu. Mám priateľa s ktorým sme si prešli veľa zlého, veľa krát mi ublížil, ale všetko som mu odpustila, dokonca sa raz somnou rozišiel kvôli tomu, že z predošlích skúseností s ním, som mu prestala veriť. No za pár minút si to rozmyslel.. Bola som na dne, pár ľudí sa ma pýtalo prečo som stále s ním, že on si ma nezaslúži. No nikdy som sa ho nedokázala vzdať. Len jedného dňa som spravila najväčšiu chybu v mojom živote..opila som sa. Bolo to asi pred 2 mesiacmi. Stalo sa to, že ma pár chalanov obchytkávalo, a prechádzali rukami dole, prstovali ma..Vtedy som si to neuvedomovala, bola som mimo. Ťažko sa mi o tom rozpráva/píše, pretože to je pre mňa veľmi ponižujúce. Na ďalší deň som sa spamätávala z toho čo sa stalo a mala som v pláne mu to povedať, no nevedela som ako. Za pár dní som sa dozvedela od kamarátky čo jej písal. Písal jej, že k nej cíti niečo viac ako ku kamarátke. A to počas toho ako sme boli spolu. Bola som v šoku, bola som nahnevaná a zároveň veľmi sklamaná. A potom to prišlo..nevedela som čo robiť. Z vnúdra ma to zožieralo, zožieralo ma to čo sa stalo keď som bola opitá a zároveň aj to čo on. Bola som zmätená, stále som plakala. Povedala som mu, že si chcem dať pauzu, že potrebujem o nás rozmýšlať. Za pár dní sme sa stretli a povedala som mu všetky veci čo som sa o ňom dozvedela. Ale to čo sa mi stalo som mu stale nepovedala, bála som sa. Pohádali sme sa, prosil ma, no ja som povedala ze nie. No nakoniec, že ešte porozmýšlam. Za ďalších pár dní, sme sa videli na festivale, chcel tam byť somnou, no ja nie. No potom v noci som mu to povedala, povedala som mu uplne všetko. Povedal mi, aby sme si navzajom ospustili, ale že keď si ešte raz ublížime, nebude to mať zmysel a rozídeme sa. Súhlasila som. Všetko bolo v poriadku. No potom v jeden večer sme si písali a "nešiel" mu internet tak sme si písali smsky. Zavolala som mu no nesvíhal mi, ale zároveň mi odpisoval. Nechápala som. Povedal mi že pozerá telku. Potom mi to dvihol jeho brat a povedal mi, že teraz nemôže, lebo hrá automaty a zložil ma. Zrazu mi prišla sms, že prepáč nepozerám telku, ale som v bare a hrám automaty, nechcel som aby si mi nadávala. No potom? Nakoniec sa mi priznal, že je na diskotéke. Bola som veľmi nahnevaná. Na ďalší deň tam šiel zase. Neriešila som to. Asi za dva týždne, v deň keď som odchádzala na dovolenku a on mi pomáhal upratovať a baliť, sme ležali na posteli a odpočívali no zrazu si sadol a pozeral do blba. Opýtala som sa ho čo sa deje a na čo myslí. Povedal mi, že na to čo sa vtedy stalo keď som bola opitá. Už predtým som sa mu stale ospravedlnovala a hovorila ze ma to mrzí proste a všetko okolo toho. Bola som z toho uplne ..Bol divný, ja som plakala a ospravedlňovala som sa mu. Potom šiel na balkón si zapáliť. Prišla som za ním a obíjmula som ho s plačom a so slovami že ma to mrzí, že som si toho nebola vedomá a že ho milujem. On mi na to odpovedal no za chvílku povedal, že aj on sa mi musí s niečim priznať. Povedal mi že na tej diskotéke tancoval s jednou babou a že sa tam chytali a bozkávali sa. Bola som z toho vedľa a mrzelo ma to, no nechcela som nič extra hovori, lebo som vedela že to čo sa stalo mne nie je zďaleka lepšie..Šli sme do obchodu a ako sme šli naspäť domov povedal mi, že nech si odpustíme a začneme zase odznova. Súhlasila som. Bol už večer, on odišiel a ja som dobalovala. Cestou tam som sa cítila hrozne a strašne som chcela byť s ním, po tom čo sa všetko udialo. Na tretí deň čo som bola na dovolenke mi písal hrozné veci. Že ma nechce ani vidiet a také. Bola som uplne z toho vedľa, nevedela som čo robiť. Odpočítavala som deň za dňom a nevedela sa dočkať, kedy už konečne prídem a budem môcť sa s ním rozprávať o tom. Prišla som večer domov a začala si s ním písať.. Rozišiel sa somnou..Bol to najhorší deň mojho života. Bola som zdrvená. Nič som nejedla, nepila, nevedela som spať, deň za dňom som preplakala. Nevedela som sa s tým zmieriť a mama mi poradila nech ho nechám tak, že sa mi ozve.(mimochodom mama vedela o všetkom a aj vždy bude, je pre mňa najdôležitejší človek v mojom živote). Poslúchla som ju a za pár dní sa ozval. Písal mi uplne obyčajné veci. Opýtal sa ma či môžme byť kamarátmi ako predtým(2 roky najlepší kamaráti) a súhlasila som, opytal sa ma či pojdeme von s na ďalší deň sme išli. Správali sme sa ako kamaráti, no ja som ho stále milovala. Keď som mu dala darček z dovolenky, dal mi pusu na líce. Ja som mu ho vrátila. Začali sme sa rozprávať o nás, trochu sme sa aj pohádali a poplakali sme si. Prosila som ho nech mi dá šancu mu dokázať čo pre mňa znamená a že ma to úprimne mrzí. Povedal mi, že mi ju chce dať lebo ma miluje ale potrebuje ešte premýšlať. No držali sme sa za ruky, objímali sa a bozkávali. Rozlúčili sme sa potom sme da pár dní nevideli aby mohol rozmyslat. Stále sme si písali. Potom sme si začali písat akoby sme boli spolu, bolo to divné, sama som tomu nechápala. Potom sa rozhodol, že mi dá šancu, ale musím mu dokázať, že by som už nič také nespravila. Boli sme zase spolu. Včera u mňa spal a bolo nám spolu úžasne, rozprávali sme sa o všetkom, srandovali sme, mali sme aj sex(najlepší zo všetkých, čo sme predtým mali) a proste sa to zlepšilo. On vie, že ho milujem a že by som zaňho dala aj život..ale neviem ako mu dokázať, že tá vec čo sa stala sa už nezopakuje. On to potrebuje vedieť a ja neviem ako to mám dokázať. Viem, že by sa to už nestalo, poučila som sa z toho a viem, že by som ho nikdy nedokazala vymeniť a už vôbec ho stratiť. Prosím Vás prosím..poradte mi ako mu dokázať, že by sa to už nikdy nestalo. Robím preňho veľa vecí, ale dôvera sa buduje ťažko a neviem ako to raz a navždy napraviť. Milujem ho, nikdy neprestanem aj keby on mňa áno. Uvedomujem si, že som spravila veľkú chybu a veľmi to ľutujem. Ľudia robia stále chyby, on ich spravil milión, ja síce jednu, ale veľmi veľmi zlú.. Záleží mi na ňom a on to chce dokázať. Prosím poradte mi, nechcem o neho prísť. Všetkým Vám ďakujem za prečítanie a hlavne z rady. Ďakujem.

iggzik

Nemas to ako dokazat, a tiez nema zmysel sa s tym zaoberat dalej.

Ked ste spolu tak pracujte na vztahu a budte jeden pre druheho, nie hladat a pripominat chyby minulosti.

Ak to bude vytahovat kasli na neho, lebo ak sa cez to neprenesie a neodpusti tak to nema zmysel.

Alkohol je metla ludstva sa nehovori len tak pre srandu.. Ja osobne som opity nebol uz asi 8 rokov, nie, ze by som bol predtym alkoholik alebo nieco podobne ale prisiel som na to, ze mi to nema co dat.

Žužova

a k otázke,nijak mu to nedokážeš lebo on to vždy vytiahne ked mu to bude pasovať :)))
On urobil to isté ale aj tak to cele prekrutil tak aby len ty si sa cítila vinná.. je to manipulator

Žužova

Skôr či neskôr jeden z vás dostane rozuma tento ,,vzťah" ukončí.. nemá to zmysekl ,nelubite sa nieje to laska ale skôr zvyk ? neviete byť sami,potrebujete mať pri sebe niekoho,niekoho manipulovať.. to je chyba ,časom na to prídete :)

Mesačný princ

Vezmite sa a založte si rodinu.

Ak raz naštrbíš dôveru, tak je veľmi ťažké ju obnoviť. prakticky nemožné.

Nemáš mu to ako dokázať.

Anabelle

Nebolo to zámerné, bola som pod vplyvom alkoholu. Nevyhováram sa na to, ale má to s tým dosť. Nechcela som radu, že to mám ukončiť, ale chcela som radu ako mu mam niečo dokazať. O tom či ho milujem a on mňa vieš/viete akurát tak veľké nič. Asi jeb ho nemilujem, tak teraz oňho nebojujem. Nikto nieje bezchybný, kolko ľudí vo vzťahu podviedlo toho druhého tak, že sa vyspali s druhým. Ja by som sa s druhým nevyspala. Dobre, na otázku ste mi neodpovedali tak nemám za čo ďakovať.

...

...
asi takto : nemiluješ ho, on teba tiez nie. ukonci to, nebude to dobre.
kym nedospejes, nezakladaj si vztahy. /pretoze zene/dievcatu sa nemoze stat ak ma partnera/ktoreho miluje, ako tvrdis ty a ak by aj on miloval teba, pravdepodobne by k situacii kde ta prstuju viacerí chlapi ani nedoslo, nemyslíš ??

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mu to dokázať - Fórum - ZDRAVIE.sk