Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubár mi povedal že som samoplatca

Príspevok v téme: Zubár mi povedal že som samoplatca
ejka

Chcem sa spýtať či má niekto podobnú skúsenosť a ako to riešil. Bola som u zubára, stomatochirurga na extrakciu osmičky. Odoslala ma k nemu moja zubárka, nakoľko ona 8 netrhá. Povedal mi že keďže som neni jeho pacientka musím si celý výkon uhradiť ako samoplatca, napriek tomu že ma zmluvu s mojou poisťovňou. Tak som zaplatila nie malú sumu ako pre samoplatcu uvedený v jeho cenníku. Po mesiaci som si pozerala moju elektronickú pobočku v Dôvere a neverila som vlastným očiam. Výkon si dal uhradiť aj u mojej poisťovni!Blok mám.

trupsi

v poistovni si moze preplatiť materiál potrebný na výkon a samotnú prácu platis ty pretože nie si jeho pacient

laura36

mne bolo povedane, ze to stoji 50 eur a nepytali sa ma aku mam ZP vobec. Mozno dovera to naozaj preplaca, patraj po tom, nenchaj to tak.

Kýčera

Máš tieto možnosti : 1. ohlásiť to poisťovni a tá urobí potrebné kroky; 2.ísť za zubárom a pýtať si peniaze späť; 3. podať trestné oznámenie na polícii; 4. obrátiť sa na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostivosťou; 5. nechať to tak. Tak si vyber.

Radoslava123

Tak potom by si to mohla oznámiť Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou a pre istotu aj Inšpektorátu práce, prípadne ho udaj na polícii a nech ti vážený pán MUDr. ... ... láskavo vráti peniaze. A som si istá, že toto robí so všetkými pacientmi, nielen s tebou. Najvyšší čas, aby mu niekto klepol po prstoch. Držím palce, nech sa ti to vyrieši a peniaze nech sa ti čím skôr vrátia späť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubár mi povedal že som samoplatca - Fórum - ZDRAVIE.sk