Ako sa dat dokopy po vysadeni HAK?

Príspevok v téme: Ako sa dat dokopy po vysadeni HAK?
nikinka22

Ahojte, chystam sa vysadit HAK po troch rokoch.. chcela by som sa teda opytat ci viem svojmu telu nejak "pomoct" aby sa co najskor dalo dokopy, aby som nemala vedlajsie ucinky, pripadne ak, tak aby boli co najjemnejsie..

nejake vitaminy? caje? detox?
pripadne poradit aj antikoncepciu inu, ktora nie je taka skodliva? som mlada a tehotenstvo neprichadza do uvahy, partnera mam uz 5 rokov staleho

Dakujem

zuzi74

nikinka22, pri detoxikacii tela sa moze zjavit akne, kedze telo sa bude cistit, ale to prejde. Ja by som odporucila zacat ocistou pecene, hlavne po antikoncepcii. Mne velmi pomohol drveny pestrec mariansky. A samozrejme mam radost z pleti, pretoze nemam ziadne vyrazky, pekne sa mi precistila. Z casu na cas tuto kuru absolvujem a som spokojna.

Melvi

ahoj... nemyslim si ze detox teda vedlajsie ucinky sa daju eliminovat mozno skor trochu urychlit... ale urychlenie znamena vela zleho v kratkej dobe :D Ja po pauzach s antikou som skusala vselico... no ani jedlo ani sport ani spanok hladovka , detox, ani zelenina nic nepomohlo tak ako MMS kvapky... Je to silne daco, nieco ako antibiotika ktore zabijaju bakterie... no ovela lacnejsie. Mozem kludne nazvat zazrakom... aj ked pre vela ludi zevraj nebezpecny... ale fungujuci. a to je hlavne... staci par tyzdnov, alebo uvidis podla potreby a keby vysli von akne tak ich mozes aj utierat ale nerob z toho taky silny roztok inak ti to spali pokozku ako mne ked som to prehnala s davkovanim :D Uzivaj 2-3 tyzden vnutorne... uvidis zmenu... stranka ako aj forum kde sa o tom dozvies vela je tu: www.kvapkymms.sk hlavne si precitaj to forum aj sa ich pytaj ked ti nieje nieco jasne forum.mms-kapky.cz

Len prosim ta - never takym ktory by ta od toho chceli odhovorit... oni vobec nevedia o com je rec a na co vsetko toto sluzi... :D Nemaju skusenost no aj tak frflu... hrozne daco...

nikinka22

Radoslava: ahoj dakujem krasne za prisoevok.. cvicim pravidelne aj teraz chodim do fitka stravovat sa snazim zdravo aj ked nie vzdy sa mi to dari.. ten food detective mazaujal - vien ze mam alergiu na mlieko ale urcite aj na nieco ine pretoze stale mam aj iste traviace problemy.

Bojim sa ze po vysadeni sa mi zhorsi plet avlasy (vlasy na sebe zboznujem asi najviac a divolim si tvrdit ze ich mam fakt pekne) a nebola by som rada keby mo zacali padat alebo nieco..

tie caje skusim urcite.. a ten test sa da teda normalne kupit?kolko to stoji a je to presne?na akom principe to funguje?

Radoslava123

Už len samotné vysadenie takých ťažkých liekov - takého toxického svinstva, je pre tvoj organizmus pomoc - tá najväčšia a najdôležitejšia pomoc, akú si môžeš dať. Pomôže ti, keď budeš veľa piť, ale v rámci pitného režimu sa zameraj najmä na vodu a minerálku. Nepi žiadne sladké nápoje. Nejedz žiadne sladkosti. Začni pravidelne cvičiť. Ak si každé ráno po zobudení zacvičíš 15 minút, pričom zahrnieš do cvičenia kliky, drepy, brušáky, niečo na zadok a skoky na švihadle, plus k tomu 2-x týždenne beh a raz týždenne plaváreň, máš to vyhraté. Lebo so športom to nepreháňaš, ale ani neleňošíš. Ja osobne každodennú pravidelnosť považujem za vhodnejší spôsob cvičenia ako nárazovku raz týždeň. Lepšie je cvičiť 10 minút denne ako 70 minút raz za týždeň, to si myslím a nikto ma nepresvedčí o opaku. Najmä ten beh najrýchlejšie pomôže vyplaviť z tela toxíny a ak vybehneš do prírody, okysličí sa ti mozog, zlepší sa pamäť - to potrebuješ ako soľ - neboj sa, zvládneš ty ešte aj druhú vysokú školu a naučíš sa aj aktívne jazyk, alebo aj dva, len musíš tomu veriť a behania sa už nikdy nevzdať. Nezabúdaj na dostatok spánku, spať choď každý deň ešte pred 22:00, ak sa dá. Počas nočného spánku sa dýchaním z tela vylučujú látky, ktoré sú jedovaté pre obličky. Ak však spíš cez deň, hoci si aj tú svoju 8-hodinovku dodržíš, jedovaté látky sa počas denného spánku za denného svetla z tela nevylučujú. Mnohým ľuďom, ktorí sústavne robia nočné, hrozí do budúcnosti dialýza. Myslím tým predovšetkým tých, ktorí robia len samé nočné. Napríklad rôzni noční upratovači v mekáčoch, prostitútky... No pracovníci vo fabrikách, kde sa nočné striedajú s rannými a poobednými, pracovníci SBS služieb, zdravotné sestry a lekári na oddeleniach to už majú trochu lepšie, nakoľko okrem nočných robia aj ranné a poobedné. Ale tiež je to pre nich dosť veľká záťaž na organizmus. Takže ŠPORT, PITNÝ REŽIM A ZDRAVÝ SPÁNOK sú tri najdôležitejšie zásady NUMMER 2, ktoré treba dodržať. NUMMER 1 je vysadenie antidepresív, ktoré v čase, keď ich berieš, ničia tvoje telo natoľko, že okrem ich vysadenia ti nič iné nepomôže. Ďalší bod je, že si kúpiš v lekárni test FOOD DETECTIVE. Je to test na potravinové intolerancie. Urobíš si ho sama doma a výsledok testu nech je tvojim písmom svätým, podľa ktorého sa budeš stravovať, nech sa deje čokoľvek. A bez hriechu!!! Tým sa zbavíš plynatosti, škvŕkania v bruchu po jedle, malých hnačiek, že ťa po jedle preženie, bolesti brucha po jedle, bolesti hlavy a vracania, ak niečo takéto máš. Intoleranciami trpí 50 % svetovej populácie, kľudne sa môžu týkať aj teba a ich odhalenie je šanca, ako zdravšie žiť. Detoxikácii môžeš napomôcť aj pitím bylinkových čajov a koreninami. Šalvia, mäta, bazalka, petržlen, zelený čaj, púpava, čaj z malinových listov, čierne ríbezle, cesnak, koriander, skorocel... To sú bylinky a koreniny podporujúce proces detoxikácie, len si o nich niečo prečítaj, na internete už nájdeš infošky... No vyhni sa tým, ktoré ti po konzumácii spôsobia plynatosť. Môžeš mať na ne intoleranciu. Bylinkové čaje odvodňujú a sú močopudné, preto treba piť veľa vody. Ak fajčíš, tak prestaň, pľúca sa ti poďakujú. Nepi alkohol.

xyz000

ano môže prist akne aj ked si ho predtym nemala...to som sa docitala v jednej online diskusii na tuto temu, skus pohladat na nete nieco, ak chces vediet viac..pripadne aj na tomto fore by mohlo niekde nieco byt :)

alebo mozno prispeje aj tu este niekto