Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extrasystoly

Príspevok v téme: Extrasystoly
Martiness15

Ahojte. Chcem sa opýtať, či tiež má niekto taký, alebo podobný problém s vynechávaním srdca. Deje sa to len v kľude a to takto, že bije normálne a zrazu príde taký tlak na hrudníku ako keď sa zľaknete vtedy vlastne neudrie a potom udrie silnejšie. Niekedy mi to spraví aj 4x za minútu niekedy ani raz a ide v poriadku aj pár dní no stále ma to dosť vyplaší a mávam potom myšlienky, či sa nemôže zastaviť atď. potom sa mi pridá ešte aj pocit, že ťažšie sa mi dýcha a už to ide... Bol som na vyšetrení EKG, ECHO a záťažový test srdca ( taký bicykel ) a všetko bolo úplne v poriadku takže určili vraj to je z toho, že stresujem a je to neškodné a nemám si to všímať. Čo si o tom myslíte ? Nedá sa toho svinstva nejako zbaviť ? Vďaka za odpovede.

Mam56

Ja zásadne lieky od srdca neberiem, aby ma skôr porazilo, aby som skapal ako pes.

Remember friend. Len dostatočné prekrvenie tela je liekom na dlhovekosť (slová môjho majstra).

Mam56

Kamerad, čoho sa bojíš??? Že umrieš??? No, to mi je dôvod!!! Buď pokojný, hlavne buď pokojný a nenechaj sa vyviesť z miery.

Zodpovednosť, nezodpovednosť ohľadne zdravia??? Každý raz scípne.

Mne sľúbila smrť, nakoľko mám schizo, že ma zabije jediným bozkom:-)

No, to som zvedavy:-) Ja by som ju najradšej ešte raz pretiahol, aby som skapíňal ako pes na ulici:-)

Kýčera

Martiness 15, vrátila som sa včera večer a dnes Ťa pracne vyhľadávala. Tvoju odpoveď som žiaľ už nestihla, tak Ti píšem teraz. Dúfam a prajem Ti aby si bol celkom fit, ale od začiatku mám pri Tebe pocit, že to tak nie je. Čo máš nové? Ja som sa mala výborne, veľa som fyzicky makala, teraz som unavená ako mulica. Bola som na mieste, kde som počúvala spev vtákov, zurčanie potôčika, praskanie dreva v kozube, sledovala veveričky, bola tam sama so sebou... Vždy ma zaujíma, čo sa deje s ľuďmi, kt. som radila, či som sa mýlila, pomohla,...ale nechcem tlačiť na pílu. Ty si však iný, preto som Ťa oslovila. Si citlivý chlapec, neurážaš sa,...Objavila som Ťa aj inde, kde si spomínal spánkovú paralýzu. A to ma utvrdzuje v domienke, že máš oslabený meridián srdca, kt. sa prejavuje aj búšením srdca, bolesťami okolo jeho dráhy, desivými snami,... A kríže môžu byť problémom aj močového mechúra. Ak ochorie telo, ochorie aj duša a naopak. Ak máš nejaké neurovnané vzťahy,...daj to do poriadku, zlepší sa Ti aj zdravotný stav. Prajem Ti, aby Tvoje zdravotne problémy pominuli, aby do Tvojho života vstúpila láska a bol si šťastný.

Martiness15

Ahoj Kýčera :) Ďakujem, že sa o mňa zaujímaš :) Odvtedy som bol na MRI mozgu ( výsledky budem mať tohto týždňa ešte ) a na EMG... bol som na neurologickom vyšetrení kde mi diagnostikovali tetániu. EMG to len potvrdilo :/ Ale cítim sa pomerne celkom fajn až na občasné úzkostné stavy :/ Čo sa týka extrasystol tak vyskytujú sa občas večer spolu s úzkosťami :/ A ty sa máš ako ? :)

Kýčera

Martiness 15, mala som na mysli "iné záležitosti srdca", lásku. Pichanie pri srdiečku môže naznačovať o. i. aj to, že Ti niečo v určitej oblasti nevychádza, nedarí sa. Ak si to uvedomíš, priznáš, prestane to. Môžeš mať problémy s okolím srdca - perikardiom, pľúcami/baktéria,.../,...Od neho Ťa môže bolieť ruka. Problém môže byť v meridiánoch, čakrách, niečo si už pohľadaj. Ja idem na vandrovku, ale budem Ti držať palce, aby Ti vskutku nič nebolo. Potom sa ozvem. Zatiaľ si dávaj na seba veľký pozor. Vylúč kávu, energetické nápoje, alkohol?, cigarety?,...pridaj stravu bohatú na horčík a B-vitamíny.

Martiness15

Hej a nepracujem fyzicky ale za počítačom 8 hodín denne ako administrátor takže chrbtica dostáva zabrať :/

Martiness15

Kýčera okrem extrasystol nemôžem povedať, že mám srdcové problémy keďže neviem s istotou povedať, že pobolievanie na hrudníku je od srdca. Keď mi robili vyšetrenia srdca povedali mi, že pobolievanie na hrudníku určite nie je spôsobené srdcom. Môje pobolievanie na hrudníku je síce bodavé niekedy aj rezavé a občas aj vystreľujúce do rúk ale dá sa zvládnuť a nanajvýš je prechodné a tieto fakty vraj nie sú typické pre srdce tak hádam to tak bude :) Skôr ma trápili tie extrasystoly nepríjemne, ale odvčera sa mi už nejako neobjavujú takže som rád celkom :) ešte keby ma tak kríže neboleli...

Kýčera

Martiness 15, nabudúce ak budeš mať problémy so srdcom tak neváhaj a zamier si to rovno na pohotovosť. Si príliš mladý na takéto problémy, to by si mal mať iné "srdcové problémy". Už som sa pri Tebe dvakrát pomýlila a potešíš ma, ak mi napíšeš, že aj tretíkrát. Budem spokojná a pustím Ťa z hlavy. Ak veľa pracuješ fyzicky, tak oddychuj psychicky a naopak.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extrasystoly - Fórum - ZDRAVIE.sk