Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť pri chôdzi

Príspevok v téme: Bolesť pri chôdzi
Miko158

Zdravím! Pred týždňom som bola na túre, ktorá bola dosť namáhavá, stúpila som nešťastne prvý deň, noha sa mi na chvíľu skrivila, ale nič ma nebolelo. Začalo to až na druhý deň, keď už bolo telo vyčerpané - nedokázala som dostúpiť na pravú nohu. Nemám nič opuchnuté a v pokoji ma to nebolí, po dome dokážem takisto chodiť, horšie je to už, ak mám prejsť väčšiu vzdialenosť niekam do mesta. Chodidlo ma rozbolí a bolí viac pri každom kroku. Pred týždňom som bola aj na chirurgii, nevšimol si na snímke nič, ale obzeral si len kosti. Je možné, že je to len natiahnutý alebo presilený sval, ktorý sa len dlhšie hojí? Nemám totiž pocit, že by sa za týždeň niečo zlepšilo, a to sa pokúšam nohu čo najviac nenamáhať, stále mám ale povinnosti, kvôli ktorým musím občas vybehnúť.

Vopred vďaka za všetky možné rady.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.