Chlapi, je to tak?

Príspevok v téme: Chlapi, je to tak?
Petra444

Chalani, ako vnímate svoju priateľku? Je pre vás tou najkrajšou alebo si myslíte o iných ženách, že sú krajšie ako ona? Nedávno som si vypočula, že sú krajšie ženy ako ja, ale u mňa má podporu a ľúbi ma. Naozaj tak vnímate svoje priateľky? Mňa to celkom zabolelo a nemôžem na to prestať myslieť. Chápem, že nie som miss, ale starám sa o seba, cvičím, každý deň sa maľujem a starám sa o vlasy, snažím sa dobre obliekať...ale aj tak sa mu vlastne nezdám príťažlivejšia ako nejaké iné.

Dadula56

Nerozumiem, co si si doteraz myslela, ze si najkrajsia na svete?Samozrejme, ze je kopa krajsich, to je jednoducho fakt a netreba to vobec riesit. Nejde o vonkajsiu krasu, ide o tu vnutornu a pre nu ta lubi a je s tebou. Ved snad by sa ti ani nepacilo, kebyze je s tebou kvoli vzhladu...

dvojpes

ved iste, ale kazdy sme tak trochu jesitni a aj ked nieco dobre vieme, nechceme to pocut od svojho blízkeho.
a v oblasti zenskej krasy sa muzom moc neoplati privela rozpravat.

ved aj trojska vojna vznikla z dovodu, ze Paris to jablko dal jednej z tych troch bohyn. aj ked sa rozhodol velmi dobre, aj tak zle dopadol.

Maoam

dvojpes: zalezi od zeny, su take, ktore tu pravdu znesu, ale to je na dlhsiu debatu

ono dostatocne a hlavne realisticky vnimava zena si vela zodpovie aj bez konkretnej otazky na priatela ;-)

ale iste, su pripady, kedy je lepsie drzat hubu

dvojpes

podla mna iba neskuseny chlap povie svojej zene, ze su aj krajsie od nej.
bez ohladu na to, co si mysli, niektore veci sa zenam proste neoplati hovorit. a na niektore veci sa zas neoplati muzov pytat. niekedy su nesustredeni a povedia aj pravdu. proste dementi.

diviak2015

Isaac Newton ma taky vyrok ze "Takt je umenie vyjadrit podstatu veci bez toho, ze by si si vyrobil nepriatela"
este jeden citat od neviem koho "Takt je inteligencia srdca"

Maoam

mas tu vela dobrych rad, ono prebrat sa do reality a to sa netyka iba tejto tvojej aktualnej zalezitosti je vzdy velmi dobre, aj ked niekedy krute a treba cas, kym to clovek predycha (toto tu je sufix proti inym veciam)

cim skor akceptujes veci take, ake su, tym lepsie a lahsie pre teba, lebo pridu ine veci a ovela ovela tazsie na spracovanie

zit v iluziach, bublinach sa nevyplaca

iste si kocka, zapracuj hlavne na svojej vnutornej sebahodnote a posilneni svojho sebavnimania BEZ zavislosti od mienky okolia vratane priatela - vsetko treningy, skusky, malicke ale pridu aj ine a ovela väcsie

raz to prist muselo, dobre je, ze si sa 'uvedomila', prechadza si tym kazdy clovek na tejto planete vo vsetkych sferach pocas celeho zivota, nie si v tom zdaleka sama

Bandolera

Suhlasim so Slobodnou... Nemozes byt tak upata na krasu, ci uz na svoju alebo nejakej cudzej baby ktora prejde okolo tvojho priatela. Ty sa nadalej o seba staraj ako v tej domienke ze si pre toho svojho top. Ale neni si Boh, aby si mohla ovplyvnovat myslenie svojho priatela, ze si nepovie, ze ta zena tam pri tej pokladni v Tescu je krasna... Prinajhorsom mu vypichni oci... ale neeee.. :-D ja tym chcem len povedat, ze zbytocne si tym nerob vrasky a stresy, lebo tym ze buses riesit vec, ktoru nemozes ovplyvnit si ,,spatis" svoje vnutorne vyzarovanie. Zbytocne znervoznis aj svojho priatela a jedine co tym dosiahnes je ze sa mu odcudzis, nakolko vyciti ze zrazu ta nieco trapi a stve a uz si neni ta zena, do ktorej sa zalubil pokial si si myslela, ze ty si prenho dokonala zena na planete...