Chlapi, je to tak?

Príspevok v téme: Chlapi, je to tak?
Petra444

Chalani, ako vnímate svoju priateľku? Je pre vás tou najkrajšou alebo si myslíte o iných ženách, že sú krajšie ako ona? Nedávno som si vypočula, že sú krajšie ženy ako ja, ale u mňa má podporu a ľúbi ma. Naozaj tak vnímate svoje priateľky? Mňa to celkom zabolelo a nemôžem na to prestať myslieť. Chápem, že nie som miss, ale starám sa o seba, cvičím, každý deň sa maľujem a starám sa o vlasy, snažím sa dobre obliekať...ale aj tak sa mu vlastne nezdám príťažlivejšia ako nejaké iné.

Slobodna

Prepac, ale ty si zila dodnes v iluzii, ze si najkrajsia zena na svete, len kvoli gitu na ksichte a handram ? To by si musela byt jedina zena na svete. Samozrejme, ze existuju povrchovo krajsie zeny, rovnako ako aj krajsi muzi. Vybral si teba a ak to nie je len povrchove, tak ta vobec nemusi trapit, ze kukne po inych. Ja tiez kuknem po inych a nie iba po muzoch, poviem si ta je pekna, ked ma pekne zdrave vlasy, sumerne crty a je prirodzene pekna, alebo po muzoch. No to je vsetko. Naco by mi to bolo doma? Vystavit do skrinky a kochat sa tym ? Lebo krasa je len na obdiv, to, co robi cloveka uplnym a vyvolenym pre partnera je to, co nosi v seba a co z neho vyviera :) Ak sa zamyslas nad takymito hlupostami, tak popracuj nad tym, co je v tebe. Ja som si vzdy povedala, ze som aka som. Nie som najkrajsia zena na svete a ani byt nechcem, no podla reakcii okolia nie som na tom ani vobec zle :) lenze pre mna to nie je podstatne.

Biela Kobra

A však takéto veci páry riešia denne. Keď spolu ostanete, proste príde deň, keď ťa on bude vidieť, ako sa ráno zobudíš, ako budeš sedieť na záchode, keď budeš chorá, sopľavá, spotená, unavená, keď budeš rodiť jeho deti... Keby všetci mali svojho partnera opustiť vo chvíli, keď nevyzerá najlepšie, ľudstvo by dávno vymrelo. Si príliš upätá na svoj vzhľad. Áno, ako výkladná skriňa na prvý pohľad to zaberá, ale neskôr v partnerskom vzťahu je milión dôležitejších vecí ako to, či máš práve riasenku alebo nie.

hrac+

Na svete je viac ako 7 miliard ludi. Naozaj si myslis, ze si najkrajsia? Krasa nic neznamena ako tu uz bolo napisane...

Petra444

Načo sa potom snažím dobre vyzerať? Sa na to môžem vykašlať, keď aj tak nebudem pre neho tá najlepšia :( Hocijaká baba prejde okolo a môže byť pre neho lepšia. A po pár rokoch? Budem vyzerať ešte horšie a čo mám potom čakať? :(

Biela Kobra

Nemá ťa to čo mrzieť. Ber to z tej lepšej stránky: Vie, že sú krajšie ženy, ale napriek tomu má rád teba. Asi máš pre neho dôležitejšie vlastnosti ako tie iné pekné ženy :) Nemáš čo riešiť :)

Petra444

Biela Kobra, ja viem, že nie som najkrajšia :) len ma mrzí, že si aj môj priateľ myslí, že sú lepšie baby ako ja. Ak som mala nízke sebavedomie, toto ma úplne dorazilo.

Biela Kobra

Ja síce nie som chlap, ale dovolím si ozvať sa: Bez ohľadu na to, ako vyzerám a čo pre to robím, celkom určite sú na svete krajšie ženy ako ja. A tiež viem, že môj chlap nie je slepý, ani nesvojprávny a vie o tom, že sú krajšie ženy. Ale ľúbi mňa, nie tie iné krásavice, príťažlivá som pre neho ja, nie tie iné krásky, a keby sa aj naďabila nejaká extrémne príťažlivá kráska, verím, že náš vzťah je pre neho dôležitejší, aby po nej hneď skákal. Myslím, že pripisuješ svojmu zovňajšku viac dôležitosti, ako si zaslúži. Radšej sa viac venuj svojmu priateľovi, buď rada, že ťa ľúbi, a buduj váš spoločný vzťah. To sa robí ináč ako šminkami a žehličkou na vlasy.