Ketonova dieta

Laurosik

mojej kamoske to zabralo, aj ked dolezite je skor ze ci nabehnes do starych kolaji aj po skonceni diety alebo si to budes vsetko udrziavat tak aby si bol vo forme. potom jasne ze je efekt placebo.

patrici77

za mna placebo. ked sa raz potom prestanes kontrolovat s jedenim a prestanes s pohybom aky zmysel mala cela dieta ? len sa zbytocne tryznit, poobzeraj sa po niecom zdravsom.

laurittko

nepoznám uto dietu. Vždy ked som chcela schudnut, tak som športovala, brala protein www.brainmarket.sk na nabratie svalov a tuk som premenila na svaly. Vahovo som na tom bola rovnako ovšem objemovo som bola menšia

Dudka6

Ako ste dopadli prosím ? Ja zvažujem ketónovú diétu s www.ketodiet.sk - neskúšali ste ? Kamoškina kamoška tvrdí, že je to zázrak

GOING

Ak sa človek pre diétu rozhodne nejde tu o cenu potravín ale presnosť ich obsahu uvedeného výrobcom na obale.

Pri bielkovinovej diéte je dôležité sledovať aj príjem minerálov, ktoré sú hnacím motorom metabolizmu aminokyselín. Pri ich nedostatku vznikajú tzv. patogénne bielkoviny, ktoré sa ukladajú. Pri dlhotrvajúcej diéte býva zaťažená pečeň.

Pri tejto diéte môže klesať hladina cukru v krvi na cca. 3,7 čo má vplyv aj na metabolizmus mozgu.