Nevladzem dalej..

Príspevok v téme: Nevladzem dalej..
Neviemcomamr

Ahojte potrebujem sa asi len vyrozpravat alebo poradit lebo naozaj neviem ako dalej :( Mozno ste sa uz aj vy ocitli v situacii ked ste nevedeli ako dalej. U mna tato situacia trva uz dlho. Mam 21 rokov a nemam chut zit. Zacnem rodinou. Moja mama je dva krat rozvedena z prveho manzelstva ma mna a z duheho dve deti (sestru 18 a brata 10) Kedze aktualne je samozivitelka rodiny je pre nas dost tazke vyzit kedze studujem na vyske. Brigadujem stalei napriek tomu. Moj den vyzera asi tak ze sa zobudim urobim ranajky vyprevadim brata do skoly tteba mu pomoct zo vsetkym potom pridem domov navarim upracem cely byt su dve hodiny pride mama pomozem jej. Stale po mne vsak krici a nada va mi aka som neschopna . Co sa tyka mojej sestry ta nerobi nic a koli tomu doma po sebe s mamou stale kricia je stale dusno nadavaju si ked chcem pomoct jednej alebp druhej ci ich zmierit som najhorsia ja. Co sa tyka mojho vztahu mam pocit ze priatel ma ma rad len fyzicky. Vzdy ked sa stretneme ( a to je zalostne malo tak raz za tyzden a to byva vo vysnom konci mesta toho isteho mesta ako ja 15 min autom) tak chce len sex :( Priklad minule sme sa stretli mala som svoje dni a bolelo ma brucho doslova ma donutil aby som ho *spravila* rukou.Nepreukazuje mi lasku nestistne ma len tak alebo mi nepovie milujem ta alebo mi len tak nenapise ze mu chybam nic z toho :( teraz som sa dozvedela ze robil cele leto ze si ma chce vziat ale ja ho nechcem zranit ale zit bez lasky cely zivot z muzom ? Nemam pocit zeby mu na mne zalezalo naozaj na mne nie na mojom vyzore :( co sa tyka mojho otca jemu tiez musim chodit varit nevie si a ked nahodou s nim nemozem byt tyzden ( koli brigade) tak robi sceny ako ziarlivy .. Ja uz vazne neviem ako dalej

hio123

Nemáš to lahke Filip TT ti posiela objatie aspon ze tak, potrebovala by si realne objatie, a hentaky priatel ti bude naco nato aby si robila sluzku a neboj najdes si ineho...mas 21 a s tou rodinou bud to vydrz alebo urob nieco aby sa to zlepsilo...