Ekzém

WEWERKA565

chudatka dietatka. Deti toto nemaju mat. Zle sa mi na to pozera. :( kupte im mliečko ptotopan, je bez kortikoidov, pomože im to

Tomas12345

(detičiek čo trpia na ekzem je mi luto. Chce to matierat kremom, mliečkom na ekzem a pomože to. Už iba dobrý vybrat ten spravny. Idealne aby bol bez kortikoidov )

No nie vzdy masticky na ekzem pomozu. Väčšinou sa ekzem zlepší pri pobyte pri mori. Tuším ale i na Slovensku existuju rôzne kupele v ktorych sa nachadza i morská voda.

stuart999

detičiek čo trpia na ekzem je mi luto. Chce to matierat kremom, mliečkom na ekzem a pomože to. Už iba dobrý vybrat ten spravny. Idealne aby bol bez kortikoidov

Karolinka1

trpeli sme na podobný ekzemik a velmi nám pomohol krem Protopan. Je na atopický ekzemik a bolo to to jediné čo nám pomohlo

PICNIK

Výmena kože trvává v priemere 30dní podľa jej hrúbky.
Excelentné výsledky sa dosahujú pri odľahčení trávenia:
1.:pri užívaní ľanového oleja na lačno (min. 20 min. pred jedlom)
jednu polievkovú lyžic.
2.: strava nastavená podľa krvnej skupiny (konzumácia vysoko stráviteľných potravín vhodných pre krvnú skupinu aspoň v objeme 80-90% prospešnej potravy)
3.:6 týždňov piť na lačno 1,5l vlažnej prefiltrovanej vody cez aktívny uhlík BRITA ( rýchlejšia obmena krvi).
4: nepiť min. 20 min. pred jedlom a 45 min. po jedle, dodržiavať pitný režim v dennom objeme 90% čistá voda.
5: dodržiavať 2-3 hodinové prestávky medzi jedlami (podľa skonzumovaného množstva jedla).

UVEDENÝ REŽIM SI VYŽADUJE PEVNÚ VÔĽU A DISCIPLÍNU

mayka

Mne sa vyhodil ekzém na tvári po tom, čo som sa natrela krémom a pomohla mi masť s obsahom kortikoidu a teraz som si kúpila krém na citlivú, suchú pokožku..odporucam Care od Bepanthenu.

Majka123

Problém nastane keď idete k moru s aktívnym ekzémom. Potom sa zvyčajne stav pokožky výrazne zhorší. Ale keď máte dovolenku objednanú od februára, tak sa to ťažko plánuje