Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

bodocka022

dufam ze sa bude dat s doktorom dohodnut ake velke kolko ml a podobne veci :) tento mesiac to uz asi nestihnem ale asi si prezriem ich ponuku kolko cele zvacsenie u nich stoji a za co vsetko sa plati. Korzety hej, to je vec ktora aj mna pokusa :D

martinaZV

do Kosic tiez do Centra plastickej a estetickej chirurgie buduci tyzden uz ma to caka, som trosku nervozna z toho ale na druhej strane sa aj nesmierne tesim. Som bola vcera na vianocnych nakupoch a uz som aj pozerala po korzetoch, snad si ich po zakroku uz budem moct dovolit aj nosit :)

Linda703

Ja som bola na zakroku v Centre plastickej a estetickej chirurgie v Kosiciach. Je tomu uz nieco vyse roka. Vies co neviem ci budu na teba male ale ak hej tak si das vacsie to je najmenej to sa s doktorom poradis a on ti presne povie co by bolo pre teba vhodne aj tvar aj velkost

bodocka022

a teba zakrok kedy caka a na ktoru kliniku ides? Ved hadam mi bude doktor vediet poradit, ze co bude vyzerat dobre a co by bolo uz moc. Tiez som premyslala nad vacsimi trojkami ale neviem ci nebudu na mna male kedze som vysoka :) no uvidime a ta klinika na ktorej si ty bola je kde?

Linda703

viem, ze su to mentor silikony, pretoze len s tymi v Centre plastickej a estetickej chirurgie robia, ale doktor mi poradil, ze mi nebude davat radsej okruhle pretoze pri tych je vidiet, ze nie su prave, tak mi dal ine a vyzeraju naozaj prirodzene, len neviem ako sa presne volaju :) zalezi to od toho ktore si vyberies a ci ich chces pod sval.. Ja mam take vacsie trojky teraz ale uplne mi stacia :)

martinaZV

mna tiez caka zvacsenie prsnikov a vobec som nemala paru o tom ake implantaty a preco, tak som sa dohodla s lekarom, ze to vsetko necham na nom.. on predsa vie co robi :) tak snad to dobre dopadne

bodocka022

a ako sa tie silikony volaju? a davaju sa pod sval, ci nie? ja som konecne prisla na to, ze chcem ist do toho urcite, pretoze kedze na hrudniku nemam skoro nic, tak sa pomaly necitim ako zena.. ja viem mozno to znie vtipne, ale je to tak.. Ovela lepsie sa budem citit ked sa budem moct popysit :) ty mas teraz aku velkost?

Linda703

ja som si vybrala silikony ktore mi poradil lekar z Centra plastickej a estetickej chirurgiev Kosiciach.. Lebo sama by som sa asi rozhodnut nevedela, tak som si dala poradit. A kliniku? ja som si kliniku hladala dlho a rozhodla som sa definitivne az po tom co som spoznala viacero zien ktore na tejto klinike podstupili zvacsenie prs a boli spokojne..

bodocka022

Ahojte, podla coho ste si vyberali silikony a kliniku? :) Som z vychodneho slovenska a neviem na koho sa tu obratit, pretoze nikto v mojom okoli na plastike prs este nebol :) dakujem pekne

patrici77

Hej? tak to je super. Tak ja sa tiez na neho opytam, ci by ma on mohol operovat :) mamkaanka ja som pozerala cennik a cena sa odvija hlavne od toho ake implantaty vam budu davat