Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zufalost, alternativna liecba - mykoza

Príspevok v téme: Zufalost, alternativna liecba - mykoza
ides

SOM UZ ZUFALA!!

Takmer 3 roky trpim mykózou, kazdy mesiac to iste, bola som u imunológa vsetko ok, brala som wobenzym, beriem probiotika, kupila som si candistop, od imunológa som mala Luivac, robim si vyplachy rosalginom, pila som caj lapacho a nic mi nezabera! Som uz nestastna, niekedy nemam chut uz ani zit :(.

Existuje nieco co ma z tohto bludného kruhu dostane?

Chcem uz zit normalne!

Stella77

Ja som enzymax V užívala pred pol rokom a zatiaľ sa žiadna mykóza neobjavila. jem aj veľa zeleniny a probiotických jogurtov a snažím sa obmedzovať sladkosti tak neviem čo do akej miery zabralo ale každopádne, zatiaľ som v pohode. Takže ja ho možem len doporučiť

modranka

Dievčatá mala už niektorá z vás ten enzymax? A hlavne či to pomôže ja trpím tiež a nijako mi nechce nič zabrať.Už neviem čo by som ešte vyskúšala.

timotejka

Verím ti je to šialené.Stále sa to opakuje a myslím že je to stále horšie a horšie,Dr mi už nemá čo predpísať alebo stále to isté.A aj tak to nezaberá.Poprosila som kamarátku ktorá pracuje ako sestrička na imunologii aby ma tam nejako dostala lebo zošaliem.Mladá doktorka ma vyšetrila a zistila že nemám skoro žiadnu imunitu tak trebalo na tom popracovať. Síce mi nedala žiadne lieky čo som sa čudovala ale doporučila mi Enzymax.Asi tam chodí veľa žien s týmto problémom.Povedala že je to príppravok práve na tieto problémy a lieči dlhodobo a nie iba na chvíľku.Tak uvidíme

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zufalost, alternativna liecba - mykoza - Fórum - ZDRAVIE.sk