Otázka na ženy

Príspevok v téme: Otázka na ženy
pokemon 777

zdravím, asi tu uz bola taká téma ale predsa sa spýtam, moja otázka smeruje na zeny,... bolo by pre vás predstavitelné ísť do vzťahu s 30+- rocným muzom, ktorý nikdy nemal vztah so zenou a sex mal len 4/5x za zivot ??? zaskocilo alebo odpudilo by vás to natoľko že by ste do toho vztahu radšej nešli ??

sewie

a odkial to ta holka vedela? niekto jej to povedat musel!
a jasne ze niekedy sa to ta osoba dozvie ale ked uz ta vtedy bude poznat a budes sa pacit ako osoba tak na tom nebude zalezat! ved to nepovies na prvom druhom tretom stvrtom ..rande...!!!

novy

Pre slovenky je najdôležitejšie či máš vlastný byt a dobrý zárobok. Ostatné neriešia iba ti budú hovoriť že riešia aby nevyzerali zle. Z tvojej povahy ich zaujíma max len to či ich budeš biť. Však bitá nechce byť žiadna.

Fleur-de-lis

že si nemal vzťah by mi ani nenapadlo riešiť. Povaha má u mňa jednoznačne najdôležitejšiu rolu. Správanie k ostatným, k sebe samému, zodpovednosť, zrelé správanie... také veci mi prídu dôležité a to si sa mohol naučiť aj v iných než partnerských vzťahoch. Vzťahy aj tak niekedy majú skôr negatívny vplyv, takže by som sa toho neobávala. A najkrajšie je aj tak, keď sa pár učí a zažíva veci spolu :)
PS: nie je to len teoretická úvaha. V reáli som si na základe toho vybrala :)

dvojpes

som sice muz, ale mozem ti povedat, ze zenam na tom zalezi a je to pre teba dost velka prekazka.

nemyslim samotny fakt, ze si nemal vztah, ale skor to, preco si ho nemal.
je nieco v tebe, co zeny nelaka alebo odpudzuje.
zeny ti sice budu rozpravat, ako im to nevadi, ale ak by ta spoznali, situacia by sa zmenila.

pokemon 777

pokemonka,.. no ja mam skôr ten pocit že ženy uprednostujú skúseného muža,...

sewie, ja to nikomu nevešiam na nos, to neni zrovna vec, ktorou by sa človek chválil vieš, ale rozhovor na túto tému by tak či tak prišiel rel. veľmi rýchlo zo strany ženy, s ktorou by som niečo potenciálne riešil

napr. sa mi stala taká príhoda že sme šli partia na výlet v aute, a kočka ktorá sedela so mnou vzadu si odsadla do predu ked sa dozvedela že som ešte vztah nemal, ona mala vztahov už veľa a asi som jej prišiel ako nejaký psychopat alebo čudák, ja práveze nemám s tým dobrú odozvu

ja som nikdy nebol na vztahy, vzdy som bol tak viac asexuálne zalozený a vlastne mi to nikdy ani moc nevadilo ze som sám, lenze som sa rozhodol ze chcem mat v zivote deti, tak v rovine do 35/36+-, cize hladam dievča na vztah a tak som si chcel len overit vás zenský názor na to, ale ako tu cítam tak väcsina príspevkov s tým nemá problem tak ok

Biela Kobra

Tiež si myslím, že v každom novom vzťahu všetky predchádzajúce vzťahy, či ich už bolo 50 či 0, odchádzajú do šuplíka na kľúčik. Podľa možnosti nikdy neodomkýnať, nevyťahovať a hlavne pred partnerkou/om neporovnávať. Čo bolo bolo, terazky buď majorom a hotovo.

sewie

pokemon 777, skor by som sa spytala preco mi to ten chlap hned vesia na nos! ma male sebavedomie alebo caka ze ho polutujem?...alebo vyriesim jeho dovody?...pokial by mi to na zaciatku na nos nezavesil, tak by som videla len to aky je to typ cloveka, ako sa ku mne sprava a ci je tam vzajomna pritazlivost a riesila by som podla toho...

to akoze tuto informaciu nosis vylepenu na triku, alebo ju zdielas este pred prvym rande?:DDDD

Carny

Zaleží mi u mužov na iných veciach ako na tom koľkokrát v živote mal sex.
Zaujímam sa o jeho charakter, inteligenciu, spôsob uvažovania, správanie a mnohé iné veci.
Nerieš takého veci. Ak máš o niekoho záujem choď do toho, otvor svoje srdce a nerieš takéto banality...

Veľa šťastia...

Nefritova

jasneee, ja takeho aj chcem. ja akurat poznam teraz takeho, ktory pretiahol co pred nim na strom neuslo, a teda, je mi to dost neprijemna ta predstava, s nim nieco mat. zas uplne panica asi nie (lebo co ak by to po case chcel vyskusat aj s inou, to tiez nie je prilis perspektivne pre dlhodoby vztah, rodinu - a chlapi su uz taki, no), ale ked tak malicko, to je ideal by som povedala. aspon pre mna.
a ani ja som este vztah nemala, lebo sa mi nechcelo (mam pod 30)