Menstruacia a kupanie sa v mori

kiwi

Jasne ze môžeš používať tampony, treba vybrať vždy vhodnú veľkosť a pravidelne meniť, tak tri štyri krát denne a na noc, alebo podľa potreby aj viac. Ja ho ani nevymienam hneď po kúpaní ak nieje veľmi nasiaknuty, ale až za hodinu dve napríklad, v mory to určite nevadí :-) Ja som za posledných desať rokov použila vložku len pár krát, ako poistku pri cestovani a podobne a nikdy som nemala žiadny problém :-) Neviem prečo sa u nás často robí z tamponov strašiak, jasne hrozí syndróm toxického šoku, ale pri správnej hygiene je riziko uplne zanedbateľné, ide o ojedinele prípady, len sa to vždy zvelicuje .

Kvetinka44

Ahoj..mam 15 rokov. A chystám sa na kúpalisko s chlapcom ktorý sa mi hrozne páči. Ale dnes ráno som nečakane (skôr) dostala menštruáciu..už by som to nereda odkladala lebo sme to už asi dvakrát odložili..chcem sa opýtať čo mám spraviť aby som mohla ísť na to kúpalisko..za radu vopred ďakujem

nonenano123

Ahojte, mám 12 rokov a dnes som dostala menštruáciu, a zajtra sa mám ísť kúpať na priehradu .... Chcela som sa spýtať či tampón nepretečie ?

spevackaAda

ja sa chcem spytat ked idem do mora dam si cisty tampon. ked vyndem z mora hned druhy alebo ked pojdem potom este raz do moratak zase druhy? pretoze ked niekto chodi do mora ked uschne...nechapem a ked som na plazi neviem kde by osm si ten tampkn vymenila