Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dievca a internat

Mesačný princ

Záleží to od človeka...sú ľudia a ľudia. Nikdy nepodľahnúť tlaku spoločnosti je fajn a dá sa to :) Ale ak bude chcieť zapadnúť alebo sa prezentovať inak...

Nikdy netreba podceňovať tlak okolia na mladého človeka a jeho psychiku, nie každý to ustojí.

Ja som ustál ale bolo to sakra ťažké a to píšem ako z pohľadu opačného pohlavia. Veľmi to bolo ťažké, keď človek videl ako si idú všetci kamaráti zapáliť a ty nejdeš, lebo ako jediný som nefajčil...išli piť a jediný som nešiel lebo nepijem...atď...

Neustojí to každý a naozaj, ak u vás nefunguje dôvera tak...No sadol by som si s ňou na tvojom mieste a porozprával by som sa.

Určite by som nezahodil vzťah len kvôli tomu, že niekomu koho mám rád začína nová etapa života.

pozrisa

pozri sa...

ak sa ti nezda, ze by ti ostala vernou, tak to ukonci radsej teraz...

da sa to vsimnut...

inak na intrakoch bude tahat vtaky kadekomu a aj pocuciavat...ak je taky typ, co by si mal zistit uz davno

ak nie je taky typ, tak jej doveruj, a modli sa aby sa neskurvila ako 90% zien co pride z dzedziny do velkeho mesta :)

je mi to luto, ale na intrakoch je viac sexy chalanov ako si ty, aj ked na diskoteke si najvacsi pan...
a vacsina peknych bab si odnesie z internatov aj sexualne skusenosti...a vela skusenosti :)
ci zadane, alebo nie...

ja byt tebou, seriem na to

PS: osobna skusenost

Filip TT

Byval som na intrakoch 9 rokov, od svojich 15ich. Da sa tam zazit vselico. Intrak je dost velkym zdrojom zivotnych skusenosti. Clovek moze byt dajme tomu svedkom nezavazneho sexu v pritomnosti spolubyvajucich alebo moze napriklad spoznat spolocenstvo zapalenych krestanov. Mna oslovilo to druhe a to zrejme na cely zivot. Zalezi od cloveka, co preferuje...

adr1a

Pozri. Vsetko zavisi od konkretneho cloveka. Ak by sa chcela opijat, fajcit travu, neviazane sexovat ai, tak na to nepotrebuje ani intrak. Tiez sa mi vsetko toto a ine nukalo nuka ako na podnose. A? Nevyuzila som nikdy nic. Mozno som si aj zanadavala potom niekde osamote ake som teliatko, ze nefajcim nepijem, o drogach ani nevravim, nevedela by som si uzit sex len tak na striedacku s niekym a potom dovi dopo, proste moznosti mas kolko chces a to nemusi clovek byvat ani na intraku. Tak bud jej doveruj ver alebo.. To sa fakt chces rozist kvoli tomuto s nou?? Tak potom mas svoj nick zasluzene. Ak ju naozaj dobre poznas, zmenu na nej by si zbadal. Zeny su sice vyborne herecky ale zas ver svojim pocitom a instinktom.

odpovedam

Ake rozne veci? :-)
ja som prezila intrak bez nejakych vystrelkov. maximalne sa diali obcasne party na izbach. ale inak to ma daleko od toho, co casto vidat vo filmoch ;-). a radsej ries otazku, ci svoju priatelku lubis a doverujes jej. pretoze ak toto nefunguje, je uplne jedno, kde sa nachadza.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dievca a internat - Fórum - ZDRAVIE.sk