Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako to vyriešiť?

Príspevok v téme: Ako to vyriešiť?
Miriam_K

Ahojte,

na november sme mali naplánovanú svadbu, ale moja budúca svokra včera dosť nečakane zomrela. Včera som sa rozprávala so snúbencom, že asi by sme mali svadbu zrušiť, ale on mi povedal, že túto tému doriešime potom. Neviem, ale nezdá sa mi to nejak extra šťastné riešenie svadbovať 2 mesiace po pohrebe. Ako by ste to vyriešili?
A ešte by ma zaujímalo či musím chodiť komplet v čiernom a dokedy? Necítim sa ešte tak súčasťou rodiny.

BA001

Pred rokom som riešila podobnú dilemu ako ty. 3 mesiace pred svadbou mi zomrela svokra a hoci sme vedeli, že je vážne chorá a preto sme aj plánovali svadbu, umrela vo chvíli keď sme to nečakali.
My sme svadbu nezrušili, lebo sme vedeli, že to bolo jej prianie, aby sme sa vzali. Svoju kyticu sme po sobáši vyniesli na jej hrob a vlastne nebolo minúty, aby sme na ňu počas svadby nemysleli. Dnes viem, že hoci hostia sa bavili, pre mňa bola svadba utrpením.
Ja som chodila v čiernom (kombinovala s rifľami) 6 mesiacov a bola som odhodlaná vydržať celý rok. Otehotnela som a svokor mi výslovne zakázal chodiť v čiernom, takže chodím v sivom, bielom, kedy v čom, ale proste nie vo veselých farbách.
Ja som mala so svokrou veľmi pekný vzťah, starali sme sa o ňu keď bola na tom najhoršie, keď jej bolo lepšie bola mi ako druhá mama.
Po jej pohrebe mi svokor dal jej snubný prsteň, takže ten nosím dodnes a nie je deň, aby som na ňu nemyslela.

Miriam_K

Ďakujem.
Už máme poniektoré oznámenia rozposlané, dokonca už niektoré aj s pozvánkami. Hudbu, fotografa, kameramana už máme zjednaného, jedlo ešte nie, lebo sme to nedoriešili.
Mali sme taký normálny vzťah. Neboli sme ako najlepšie kamarátky, ale vychádzali sme spolu dobre.

Bublii

Čo ja viem, asi závisí, čo všetko už máte naplánované a dojednané. Ak máte len termín a nič viac, svadbu môžete kľudne posunúť, ale ak si už zajednávala nejaké jedlo, hudbu, pozvánky a pod., asi by som ju spravila tak či tak. Poraď sa o tom ešte aj so snúbencom, ale asi nie hneď teraz, za týždeň dva.. Obleč sa podľa seba, ak chceš držať smútok, tak ho drž, ak nie, tak nie. Neviem, aké ste mali vzťahy. Viac ti asi neviem poradiť, nebola som ešte v podobnej situácii..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.