Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresie zo samoty

Príspevok v téme: Depresie zo samoty
Lenka11121

Ahojte,

aká je podľa Vás pravdepodobnosť, že žena ktorá do svojich 26r nemala žiaden vzťah si niekoho ešte môže nájsť?? Pretože ja sa už začínam opúšťať a zvykať si na život v samote :( Úplne ma to ubíja, začínam mať depresie, stále plačem keď si na to spomeniem :( Kým som chodila na vysokú školu, tak som si vravela, že po vyštudovaní si niekoho nájdem, ale tento rok som ukončila doktorandské štúdium, zamestnala som sa a miesto toho, aby som si niekoho našla, tak si ma našli depresie z toho, že si nikdy nikoho nenájdem. :( Poraďte mi prosím, ako sa z toho dostať. Ďakujem všetkým :)

visitor9

zvlastna zenska logika:
>>ktorý normálny chlap nad cca 28r nemá minimálne priateľku?

zeby som nastavil zrkadlo?:
ktora normalna zenska do 26r nemala žiaden vzťah?
ved zeny si z napadnikov mozu vyberat(furt maju nejakeho v zalohe), kdezto chlap to ma tazsie sa presadit a nejaku ulovit.
a to uz nevravim o VS, kde muselo byt zaujemcov ako maku.

je len otazne, co povazujes za normalne.

luly

Vieš čo Lenka ja mám rovnako 26 a ešte som tiež vlastne žiadny vzťah nemala, ale nejako mi to nepríde divné. Ani sa nebojím že by to časom neprišlo, skôr si ešte užívam slobodu a pomaly sa na to psychicky pripravujem a dozrievam :D Všetko má svoj správny čas neboj sa :-)

Rik

podla mna pravdepodobnost je rovnako vysoka ako keby si mala treba 20...a doteraz si nemala vztah lebo si nechcela, kvoli tomu ze si studovala,alebo nemala si ani nejak moznost? Ono niekedy to tak vide a clovek s tym moc neurobi...mam kamaratku, ktora ma za 2mes. 30r a je uz sama aspon 5r...aj ked nejaky vztah uz mala...mozno by nezaskodilo skusit aj nejaku internetovu zoznamku

Panda ^-^

Aspon niekedy neni mam56 az tak na skodu. Zbytocne sa tym netrap, mozno spoznas niekoho v praci, si este mlada a mas este vela casu niekoho spoznat. Nikdy nevies kde mozes stretnut niekoho kto zato bude stat.

mam56

Jasné, jasné, Satan:-) A to je kto? Ešte nemal tú česť so mnou pokecať.
Všetko možno vysvetliť aj takto, fucked, predpotopne.
Už keď sme pri tom S. nás má všetkých v zadnej časti tela, duší má dosť a aj mať bude, ani sa snažiť nemusí.
Rhytmus má jednu peknú pesničku: na gebuľu ti to je.e...???
Myslím si, že má fakt pravdu.
Však si daj inzerát, keď nemáš priateľa.
Daj tam picture (výslovnosť je že pikčr, ale to s PhD. vieš), na to isto nejaký čmeliak skočí.
Vnútorné hodnoty dnes aj tak uznáva len jedno percento ľudí a aj tí sú považovaní za Satanistov:-)
Ja mám IQ 135. Asi to súvisí so striktným nepraktizovaním satanizmu, že?
Ja ich mám aj tak u riti.
Keď máš odvahu, čmeliak, tak im to povedz tiež.

mam56

Mňa dobre platia, nesťažujem sa:-)
Máme denne hrozne veľa aktivít a tak. Stále treba niečo vymýšľať.
Sem tam si dám aj loka:-) Však prečo nie, že?:-)

mam56diagnoz

Uf, ja neviem, či ti dobre poradím, lebo ja som sa najedol fazuľovej polievky pred tromi hodinami a mám pocit, že pedardy sa už pripravujú na odstrel.
Mama mi čosi chcela povedať, neviem, len otvorila dvere a hneď si zatvorila.
Fuh, božský pokoj:-)
Ty si niekedy zjedla tri litre fazuľovej polievky na posedenie?
Je to vraj zdravé, veľa B-čka a tak.
Zamestnaj sa na UPSC a R. a choď pracovať niekam na tábor ako sa to nazýva a budeš mať isto veselší život.
Od kedy som tak ja s nimi, tak som ešte AD nebral:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Depresie zo samoty - Fórum - ZDRAVIE.sk