Priatel so mnou nechce ostavat na internate, nechava ma tam samu - ide domov

Príspevok v téme: Priatel so mnou nechce ostavat na internate, nechava ma tam samu - ide domov
zltykvietok

Mam taky problem, s priatelom sme na 1VS ale on je druhak a ja som prvacka. Lenze hned na zaciatku sme narazili na problem,zepriatel ma sice zaplateny internat ale pomaly kazdy den po vyucbe chce chodit domov, do skoly chodit rano na autobus ktory ide o 5 len aby tam nemusel byt lebo vraj ma z toho uzkost.Chapem ze ju tam mal minuly rok ale teraz ho sale volam aby isiel so mnou ze si urobime pekny vecer, sice nebyvame spolu ale vedla seba mame izby a on ma len jendeho spolubyvjuceho brata ( ktory pride tiez rano) a mohli by sme byt spolu cely vecer. Ale nie vraj na neho len tlacit a ma z toho uzkost.. a dnes je nedela a ja pocestujem sama ( prvy krat tam idem) na cudzie miesto vsetko lebo moj drahy ostava doma.. je mi to luto lebo ja som ta zla ktora chce aby bolo vsetko po mojom a neozem ist snim rano.. Ale skola je velmi narocna a ja nechcem cestovat denne a nakoniec poznat lepsie autobusara ako vratnika :( ak mi rozumiete.. a pritom on ide domov a je doma. nieje to o tom ze by mal niekamisiel alebo tak.. to ich mama na nich ticho tlaci aby tak cestovali. A ja vobec nviem ci ta chyba je naozaj vo mne alebo sa mozno na tu vec neviem pozret z druhej strany :( ale je mi z toho smutno neviem ako to mam riesit dalej