Prázdna stolička na svadbe pre otca?

Príspevok v téme: Prázdna stolička na svadbe pre otca?
K_Lina

Ahojte,
o 2 týždne sa vydávam a keďže môj ocko zomrel pred rokom riešim dilemu či nechať prázdnu stoličku na svadbe pre neho a pod.? Viem, že sa neubránim slzám, ale mnohí mi vravia, že by to malo byť tak, zase bojím sa prílišných emócií.
Krstná mi vravela, že prázdna stolička by ani nemala zostať prázdna ale mala by sa na ňu položiť biela kytica. Vlastne každí mi vraví niečo iné.
Okrem toho som v jednom príspevku čítala, že nevesta vyniesla kyticu na hrobu svokry, tak už fakt neviem čo robiť. Budem vďačná ak mi niekto napíše čo sa vlastne patrí a čo nie.

mam56

Chuck Norris je vraj už dva roky mŕtvy, ale smrť ešte nemala odvahu mu to povedať.
--------------------------
Chuck Norris vraj už bol na Marse. Preto táto planéta už nejaví žiadne známky života a pred jeho príletom vyschla zo strachu pred ním všetka voda v riekach.
--------------------------
Strach z pavúkov sa nazýva arachnofóbia, strach z uzatvorených priestorov je klaustrofóbia, strach z Chucka Norrissa sa nazýva logika.
-------------------------
Chlapec začne hovoriť pri stole so ženou: ja ťa tak milujem, že ťa nikdy neopustím. Každý deň ťa musím mať. Jeho žena na to: to patrilo mne, miláčik? A on: nie, to patrilo tej fľaši predo mnou.
------------------------
Hovorím dnes stonožke, ktorú som stretol. Počúvaj, to ako robíš, že dokážeš ovládať toľko nôh? Stonožka sa zamyslela a zabudla chodiť.
-----------------------
Vtipy boli preložené zo stránky: unijokes.com

mam56

Na začiatku Boh stvoril Nebo a Zem. To ostatné, čo nasledovalo bolo už len o: made in China.
-----------------------
Malý chlapec sa opýtal tehotného dievčaťa na autobusovej zastávke: čo čakáte? Dievča povedalo: čakám na autobus. Malý chlapec sa otočí k svojmu kamarátovi a povie: super. Som si stopercentné istý, že tá kočka mala niečo s transformérom.
-----------------------
Zuby hovoria jazyku: ak trochu zatlačíme, tak pôjdeš von. Jazyk im na to hovorí: ak ja zneužijem jedno slovo, tak vás všetkých 32 letí von.
-----------------------
Moja pamäť sa tak zhoršila, že asi prídem o prácu. Som ešte stále zamestnaný. Ale neviem si spomenúť kde.
-----------------------
Našiel som lístok Jastina Biebera priklincovaný na strom, tak som si to vzal. Človek nikdy nevie, kedy sa mu zíde klinec.
Vtipy boli preložené zo stránky: unijokes.com

Biela Kobra

Urob ako to ty cítiš. Iste mnohí počas svadby nezabudnú pripomenúť: "Škoda, že sa toho nedožil tvoj otec", "keby ťa teraz videl tvoj otec," a podobné reči, ktoré ti vôbec nepomôžu. Je to na tebe - a hlavne na tvojej mame, ktorá, predpokladám, na svadbu príde. Nedbaj na zvyky a na reči, zariaď sa podľa svojich pocitov. Ocko bude s tebou prítomný bez ohľadu na to, či tam bude prázdna stolička alebo nie, veď ty si jeho dieťa a spomienky na neho ti ostanú navždy.

1_Gabs

Zvykne sa vynechávať stolička, niekedy prázdna, niekedy s kyticou, ale neriaď sa podľa toho čo sa patrí, ale podľa toho, aby bolo Tebe čo najlepšie a najpríjemnejšie, je to Tvoja svadba.
Niekde sa vynecháva prázdna stolička pri odobierke a po sobáši sa vynáša kytica na hrob zosnulého rodiča. Niekto vynesie svadobnú kyticu, niekto si dáva spraviť inú. Každý to robí inak, ale Ty sa nemusíš riadiť podľa nikoho.

shayleen

Rob to tak ako to ty cítiš ako to bude pre teba najľahšie. Môžeš tam dat bielu kyticu, alebo keď máš peknú fotku za rámovanù tak daj tam to, nech je to čo kolvek čo ti pripomína otca... A keď tam das peknú bielu kyticu môžeš to po tom na druhý deň odniesť oteckovi na hrob