Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbí si niekto hennou na tmavohnedo?

Príspevok v téme: Farbí si niekto hennou na tmavohnedo?
Fleur-de-lis

Ahojte,

mala by som zopár otázok na niekoho kto si farbí vlasy hennou a indigom na tmavo-hnedo.

- Hlavne ma zaujíma ako sa zafarbí pokožka okolo vlasov a ako dlho trvá, kým farba z pokožky zmizne.

- keď sú vlasy vlhké (nie hneď po farbení, ale hocikedy neskôr) farbia? Napríklad keď vás zastihne dážď a nemáte dáždnik, pofarbia tričko? Alebo pri kúpaní (bazén, more...) pofarbia uterák?

- ako sa vyperie henna a indigo z látky (uteráka príp. oblečenia)?

- má niekto skúsenosť s prírodným šampónom s hennou, či to tiež má ozdravujúci efekt na vlasy?

Ďakujem

sewie

ja som si hennou zafarbila raz na tmavo-hnedo a to omylom! chcela som svetlu hnedu ale zjavne tam bolo az moc indiga..zafarbenie koze zmizlo rychlo-asi na druhy den uz nebolo vidiet nic...farba sa vymyvala z vlasov ale stale-nejde o permnentnu farbu takze sa bude vymyvat a na moje stastie sa napokon asi po 4 tyzdnoch vymyla skoro uplne. kazdopadne henna ma ozdravne ucinky a nabaluje sa na seba-takze cim dlhsie budes pouzivat tym bude farebny vysledok vyraznejsi a trvacnejsi...
zmoknut som nezmokla-na to ti odpovedat neviem, ale myslim si ze by to zafarbilo tricko...ale uprimne-ako casto zvyknes tak zmoknut ze ti prudy vody stekaju na ramena?:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbí si niekto hennou na tmavohnedo? - Fórum - ZDRAVIE.sk