Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pacim sa mu ale vztah nechce ...

Príspevok v téme: Pacim sa mu ale vztah nechce ...
Lubenka123

Prosim chcela by som poradit pači sa mi jeden chalan a aj ja jemu a ked sme boli spolu vonku bolo nam spolu super uplne a piseme si kazdy den takto uz niekolko mesiacov ..ale mal dlhoročny vztah..a povedal ze vtah mi teraz nemoze ponuknut..podla mna to je je preto ze po dlhorocnom vzahu nechce ziadny novy teraz a boji sa sklamania a navyse chodi pracovat aj do zahranicia...ze by to mohlo byt aj kvoli tomu ..alebo je zatim nieco ine? Poradte...dakujem za vase nazory :)

xaxa14

Zalezi na tom co je skutocne za tym? nemyslim si. Proste povedal ti ze nechce a bodka koniec ..zmier sa s tym, chod si svojou cestou a nezmyslaj sa nad otazkami ako preco naco a podobne. Plati, to co povedal, ci uz je to skutocny dovod alebo nie, na tom nezalezi, dolezite je, ze chce byt teraz sam (alebo len nie s tebou) ..

Mesačný princ

Bojí sa možno sklamania a tiež možno toho, že sklame on sám. Každý koniec vzťahu je to zlyhanie...a pre mňa bolo neskutočné, doteraz som sa s tým nevyrovnal...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pacim sa mu ale vztah nechce ... - Fórum - ZDRAVIE.sk