Neviem ako reagovať

Príspevok v téme: Neviem ako reagovať
Zmätený

Zdravím, ako to už býva zrovna na fôre tak ide o vzťahy a konkrétne sa jedná o jednu babu. Určitú dobu sme boli spolu. Správali sme sa ako pár a podobne. Lenže som bol trochu sem tm odmeraný alebo som si robil ako mi vyhovovalo. Nebavilo ju to a skončili sme to. Chcel som to vyriešiť aj naspäť lebo predsa len som k nej niečo cítil dlho som tlačil na ňu, písal jej vkuse. Nakoniec sme si to všetko vyriešili. Nepísali sme si asi mesiac a niečo. Kým sme vychladli. Teraz si píšeme často aj chodieváme von spolu s kamarátmi vačšinou do podniku na vodnú fajku kde aj robím. Aj s našou kamarátkou dobrou ktorú mrzelo že sme sa pohádali a že som sa ja nebavil s tou druhou. Stáva sa, že tie city sa vrátia a mne sa aj vcelkú vracajú. Snažím sa byť teraz ale ten správny chalan respektíve aký naozaj som. Vtedy mi hralo hrozne ego že som si získal za tak krátku dobu hneď ďalšiu babu. Všetko som jej vysvetlil ako bolo a asi to aj normálne pochopila. Ale aby som sa dostal k celému. Nejdem si ani namýšlať a dokonca som si ani nič nemyslel dokým si ľudia s ktorými sme chodili aj tá naša dobrá kamarátka nevšimli že vkuse na mňa kuká. Mám dobrú kamarátku ktorá síce možno robí až moc ale často sa na mňa lepí, dáva mi pusu na líco a také zlaté a viem že to nič neznamená lebo ju dobre poznám proste je hravá ale každý sme nejaký. Ale keď toto robí tak si aj ja teraz ale aj ostatný všímajú že sa kuká vkuse na mňa aj keď ide za iným kamarátom o meter ďalej tak vždy hlavu otáča. Teraz sa nám stala taká vec že sme šli s kamarátmi ale nie s ňou do mesta piť. Jedna s kamaratiek sa opila veĺmi a na ceste domov ma začala bozkávať. Na ďalší deň sa to pár ľudí dozvedelo my sme sa len zasmiali ale hovorili že nech to ostane takto a tá moja bývala nech sa to nedozvie pretože by sa mohla uraziť čo mne síce nejde do hlavy ale dobre. Moje otázky spočívajú ale v tom že Môže to byť pravda že žiarli? Alebo teda niečo ku mne cíti? Ako by ste vy vyriešili túto situáciu? Chcel by som sa k nej vrátiť a je to zatiaľ jediná baba za tento čas ku ktorej niečo cítim. Píšeme mi často že či robím a ak áno že dojde. Aj tá ,,prítulná,, kamarátka sa jej pýtala že či niečo nechce začať a bola len ticho lebo možno to zrovna jej nechcela povedať lebo by to povedala rovno mne. Neviem dajte mi nejaké odpovede. Bol by som rád za normálne nie typu ako to tu býva že si idiot alebo že ju pretiahni a uvidíš. Viem že tu budú negatívne ale to budem akceptovať taktiež. Dakujem