Nedarí sa mi nájsť dievča

Príspevok v téme: Nedarí sa mi nájsť dievča
Mr. Lonely

Ahojte. Som už skoro 23 ročný chalan, podľa mňa a podľa okolia milý, pracovitý a slušne vychovaný, ale proste sa mi nedarí nájsť nejaké slušné a milé dievča, ktorá by ma mala rada. Na jednej strane je pravda, že chodím pomenej do spoločnosti a som hanblivejší, ale keď mňa to tam ani nejako neláka a aj mi chýba viac sebavedomia podľa mňa. Život mi nastolil veľkú ranu, keď mi v sedemnástich náhle zomrel otec, dosť ťažko som to znášal a nemal som vtedy chuť nič riešiť. Trvalo 2,3 roky, kým som sa dal dokopy, dovtedy som bol uzavretý a nemal som potrebu sa zabávať, skrátka bolo mi na nič. Teraz posledné roky mi však už dosť často začína nejaká tá dobrá polovička chýbať, no ale je to však bezvýsledné a mávam občas taký blbý pocit, že už som niečo premeškal, lebo skoro každé dievča v mojom veku má buď priateľa alebo keď už aj nájdem povedia, že buďme len kamaráti a je to biedne. V kútiku duše stále verím, že hádam nájdem tú pravú, lebo sa stretávam s babami. No ale je to ťažké, keď teraz už väčšina báb radšej siahne po chalanovi čo má potrebu si niečo dokazovať ako po slušnom, čo by ju mal rád a vážil si ju, no ale čo už...

sewie

ovecka ma pravdu...
a inak je jedna vec byt slusny a ina byt nudny-skusa sa zamysliet nad tym ci je inak s tebou zabava...ako hamblivost ok, ale viem ze hamblivost ide casto krat ruka v ruke s tym ze je clovek moc tichy, utiahnuty a tym padom s nim nie je zivo...treba sa aj odviazat a ukazat co v tebe je...pit, fajcit nemusis...kamoska ma frajera francuza co abslutne neznasa alkohol ale je fajn, zabavny vzdy vymysli nejaku zaujimavu akciu...
takze zamysli sa nad svojou osobnostou, a co mozes ponuknut...

0vecka

dam ti len jednu radu.. nepozeraj sa na to ze ty si slusak a preto si lepsi... to ze sa niekto pravidelne oziera fajci a obcas tlapne nejaku kamaratku po zadku este neznamena ze je to horsi clovek ako ty...

Mr. Lonely

No v prvom rade ďakujem za povzbudivé komenty, je to pekné od Vás. :-) A súhlasím s názormi čo tu boli povedané, no máte pravdu. Ja viem, že je to tak, veď sa častokrát aj čudujem s akými nevychovanými grázlami skončia a oni mi samé hovoria, že akého by oni chceli dobrého chalana, no figu borovú... :-D

kvetoslava

Zena nie je zvieratko aby ju bolo potrebne krotit.
Volnost znaci byt sam sebou a ak ju muz nechce taku, ale taku, aku si skroti a upravi podla seba, tak to je uz o com ?
Vobec nesuhlasim s Radoslavou, slusne dievca si nikdy takeho chlapa nenajde.

isic000

Je tu velmi vela takýchto prispevkov ale tento je iný, tento sa ma dotkol inak tak ludsky. :-) Smrť tvojho otca ti do života zasadilo velkú ranu zomrel vtedy keď si ho najviac potreboval v puberte, ale dovtedy si bol uplne normalny chalan. A tie 2 roky čo si sa trapil je uplne normalne ved si ho miloval a on teba tiež. Vôbec sa nehanbi že si slušný milý atď, veď ťa tak vychoval otec to je podstatne ako aj tvoja mamka..ďakuj im zato aký si. Nič si nepremeškal vsetky dievčata nechcu gemblerov a alkoholikov, musiš ju najsť tam kde najmenej ocakavaš . Teda nie v bare, diskoteke niekde uplne indeA existujú aj také dievčata si v pohode chalan a nevzdavaj to.. určite by aj tvoj otec bol rád keby ťa videl po boku peknej žienky.
Držim Ti palec, nech sa i to podarí. :-)

aaaar

Kvetoslava: mas iba ciastocnu pravdu, ale nakoniec zenska bude mat vela volnosti, nikto ju nebude krotit, stane sa panovacna a skonci to rozchodom. Radoslava123 ma v tomto pravdu.